باز شدن سامانه اشتغال از هفته آینده/ اختصاص 165 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی در مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 دی 1396 - ساعت : 18:21

کد مطلب: 42325 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران:

باز شدن سامانه اشتغال از هفته آینده/ اختصاص 165 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی در مازندران

مازندشورا: مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران گفت: از هفته بعد سامانه اشتغال باز و با توجه به کثرت تقاضا اولویت‌ها مشخص شود که بعد از ثبت‌نام در کارگروه و کمیته فنی بررسی شود.

مازندشورا: حسن اصغریان‌رستمی عصر امروز در جلسه دهیاری‌ها و شورای روستاها با بیان اینکه اشتغال روستایی از محورهایی است که اعتبار آن از محل صندوق ذخیره ارزی تأمین شده است٬ اظهار کرد: میزان اعتبار مازندران از این سهم‌بری که ۵۰ درصد آن ابلاغ شد ۱۶۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه نگاهی که استاندار جدید در توجه به اشتغال و توسعه روستایی دارد٬ سرمایه است و باید از این فرصت‌ها استفاده کرد، افزود: یکی از مباحثی که امروز جامعه با آن درگیر است اشتغال است و واگذاری و برون‌سپاری کارها به بخش خصوصی در برنامه چهارم و پنجم سیاستی بود که اجرا شده است.

مدیرکل امور روستایی و عشایری مازندران با بیان اینکه تفکری وجود دارد که اشتغال را فقط در میز و صندلی می‌بینند، اظهار کرد: خیلی‌ها به دنبال این نوع اشتغال هستند ولی ظرفیت‌ها با توجه به برون‌سپاری محدودتر شده است.

وی ادامه داد: از محل صندوق ذخیره ارزی مبلغ خوبی در این زمینه تخصیص یافت و براساس شیوه‌نامه اولویت‌هایی که دستگاه‌های بخش دارند به دستگاه‌ها اعلام می‌شود.

اصغریان‌رستمی تصریح کرد: قرار شد از هفته بعد سامانه اشتغال باز و باتوجه به کثرت تقاضا اولویت‌ها مشخص شود که بعد از ثبت‌نام در کارگروه و کمیته فنی بررسی شود.

وی ادامه داد: بعد از پرداخت تسهیلات نظارت وجود دارد صرف اشتغال کاذب نشود و در مصوبه دولت دیده شده است.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران در پایان با بیان اینکه باید سیستم خود را چابک کنیم و نگاه منطقه ای و وسیع داشته باشیم٬ گفت: باید در چهارچوب قوانین و مقررات اولویت‌ها مشخص و در یک زنجیره سیستمی و مدیریتی٬ خواسته‌ها بررسی شود.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اشتغال #روستایی #مازندران #اینکه #مدیرکل #ذخیره #اظهار #ادامه #بررسی #اولویت‌ها #صندوق #برون‌سپاری #امروز #سامانه #استانداری #میلیارد #تومان #اصغریان‌رستمی #اعتبار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باز شدن سامانه اشتغال از هفته آینده/ اختصاص 165 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی در مازندران

*

*


X https://sport45.site/