مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42353 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 دی 1396 -ساعت : 11:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی ساری و میاندورود

بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی ساری و میاندورود

مازندشورا: معاون بهداشت وزارت بهداشت از مراکز بهداشتی درمانی ساری و میاندورود بازدید کرد.

مازندشورا: به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ارزیابی اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت مازندران  با حضور در شهرستان‌های ساری و میاندورود از مراکز بهداشتی این شهرستان‌ها بازدید کرد.

رئیسی با حضور در مرکز بهداشتی درمانی شبانه‌روزی تیپ یک سورک، مراکز خدمات جامع سلامت شهری دو و پنج شهر ساری و مرکز مشاوره ویژه زنان آسیب‌پذیر در شهرستان ساری بازدید کرد.

وی در این بازدید در جریان روند خدمت‌رسانی به مردم و کیفیت عرضه انواع خدمات این مراکز قرار گرفت.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدیدها ضمن بررسی وضعیت این مراکز، در خصوص خدمات ارائه شده توسط پرسنل شاغل با آنان نیز به گفت‌وگو پرداخت.

این مرکز دارای بخش‌های مختلف شامل خدمات جامع سلامت، پایگاه بهداشتی، آزمایشگاه، کلینیک تخصصی، مرکز آموزش تخصصی دستیاری پزشک خانواده و مرکز دیالیز است.

مرکز بهداشتی درمانی شبانه‌روزی تیپ یک سورک توسط مصطفی آشوری ساخته شده است و دارای 2 هزار و ۳۵۰ متر مربع زیربنا دارد که در حال توسعه است و روزانه بالغ بر ۴۰۰ نفر در این مرکز خدمات دریافت می‌کنند.

 

*بازدید از پایگاه پزشک خانواده شهری در ساری

 در ادامه این سفر یک روزه، معاون بهداشت وزارت بهداشت و هیأت همراه از پایگاه پزشک خانواده شهری در ساری بازدید کردند و از نزدیک در جریان نحوه اجرای برنامه پزشک خانواده و اقدامات انجام شده در این پایگاه قرار گرفتند.

علیرضا رئیسی با بیان اینکه پرونده الکترونیک سلامت یکی از اولویت‌های دولت است، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ما گسترش پرونده الکترونیک و اتصال بخش خصوصی و آزمایشگاه به این بخش است.

وی افزود: در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده است که نظام ارجاع از طریق پرونده الکترونیک انجام شود که امیدواریم تا پایان این دولت به آن دست پیدا کنیم.

به گزارش فارس، در این بازدیدها سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اعرابی معاون بهداشتی دانشگاه و جمعی از مسؤوللن ستادی و مدیران معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران معاون بهداشتی وزارت بهداشت را همراهی می‌کردند.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهداشتی - بهداشت - معاون - بازدید - خدمات - پزشکی - مراکز - خانواده - وزارت - سلامت - دانشگاه - پایگاه - آموزش - رئیسی - مازندران - درمانی - پرونده - الکترونیک - آزمایشگاه - توسعه - برنامه - دارای - تخصصی - درمان - شهرستان - گزارش - میاندورود - علیرضا - اجرای - جریان - شبانه‌روزی - بازدیدها -

نظر شما در مورد : بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی ساری و میاندورود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*