باید در همه حال عملگرا باشیم/اولویت کاری‌ام به اتمام رساندن پُل جانبازان است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 دی 1396 - ساعت : 15:21

کد مطلب: 42376 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار جدید قائم‌شهر:

باید در همه حال عملگرا باشیم/اولویت کاری‌ام به اتمام رساندن پُل جانبازان است

مازندشورا: شهردار جدید قائم‌شهر با بیان اینکه اولویت کاری من به اتمام رساندن پروژه تقاطع غیر هم‌سطح میدان جانبازان است، گفت: امیدواریم که خدمات شهرداران گذشته را با کیفیت هر چه بهتر و بیشتر انجام دهیم تا آسایش و آرامش را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

مازندشورا: بالاخره حکم شهردار جدید این شهر از سوی وزیر کشور به وی ابلاغ شد و می‌تواند مدیریت خود را در مسائل شهری و مشکلات موجود آغاز کند.

اجرای تصمیمات شورای شهر بر عهده شهرداری است که در رأس آن شهردار قرار دارد چرا که شهردار، عامل و مجری تصمیمات شورای شهر است و با توجه به جمعیت هر شهر توسط شورا و یا وزیر کشور انتخاب می‌شود.

شورا و شهرداری مکمل همدیگر هستند و شهری موفق است و می‌تواند امکانات آرمانی به مردمش ببخشد که شورا و شهرداری‌اش با هم در تعامل کافی باشند و بتوانند در فضایی کاملاً دوستانه مسائل شهری را مدیریت کنند.

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان حکم شهردار جدید قائم‌شهر هم توسط وزارت کشور ابلاغ  و بهمن معین‌پور سکان مدیریت شهری را عهده‌دار شد و صندلی شهردار را از سرپرست آن تحویل گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر در دوره  پنجم در مراسم معارفه داخلی شهردار جدید با بیان اینکه جلسات متعدد برای انتخاب شهردار با حضور اعضای شورا برگزار کردیم، اظهار کرد: بین تمام گزینه‌ها اصلح‌ترین گزینه را برای تصدی‌گری حکم شهرداری انتخاب کردیم و روز گذشته معین‌پورحکم خود را از افشانی معاون وزیر کشور دریافت کرد.

افشین حسین‌زاده از شهردار جدید خواست تا تمام توان خود را در این عرصه بگذارد و از توان و نیروی پرسنل شهرداری برای پیشبرد اهداف سازمان شهرداری استفاده کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم در ادامه مسیر شاهد شهری باشیم که رضایت شهروندان را به‌دنبال داشته باشد و مدیریت شهری با کمک شورا بتواند مشکلات موجود را ساماندهی کند چراکه همه باید همچون سربازی در خدمت نظام و مردم باشیم و پشت به پشت هم قرار گیریم تا شاهد پیشرفت و تعالی شهر خود باشیم.

شهردار جدید قائم‌شهر در این مراسم از حضورش در بین پرسنل خدوم شهرداری خرسندی خود را اعلام و اظهار کرد: باید در همه حال عملگرا باشیم و برای رفاه حال شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

بهمن معین‌پور افزود: شهرداری در بسیاری از حوزه‌های شهری ورود پیدا می‌کند و به عنوان یکی از پیچیده‌ترین سازمان‌ها محسوب می‌شود چراکه از زمان تولد تا مرگ در قبال شهروندان مسؤول است.

وی تصریح کرد: سمت‌ها و پست‌ها ماندگار نیستند و اینکه به چه میزان اثربخش و اثرگذار باشیم مهم است و در این راه بر سه اصل معتقدیم که شامل انضباط اخلاقی، انضباط اداری و انضباط مالی است و باید سرلوحه کارمان قرار گیرد.

شهردار جدید قائم‌شهر در پایان با بیان اینکه اولویت کاری من به اتمام رساندن پروژه تقاطع غیر هم‌سطح میدان جانبازان است، گفت: امیدواریم که خدمات شهرداران گذشته را با کیفیت هر چه بهتر و بیشتر انجام دهیم تا آسایش و آرامش را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

به گزارش فارس، پروژه میدان جانبازان، گره کور ترافیکی، زیرساخت‌های شهری و بلوارهای غیرمهندسی و ساماندهی دست‌فروشان از مهم‌ترین مشکلات قائم‌شهر است که باید منتظر ماند و دید که شهردار جدید تا چه حد می‌تواند از عهده این مهم برآید.


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهردار #شهرداری #باشیم #قائم‌شهر #مدیریت #مشکلات #اینکه #شهروندان #می‌تواند #شورای #جانبازان #عملگرا #امیدواریم #پایان #ساماندهی #پرسنل #چراکه #میدان #پروژه #انضباط #گذشته #کردیم #رساندن #تصمیمات #موجود #مسائل #اتمام #معین‌پور #گزارش #اولویت #مراسم #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باید در همه حال عملگرا باشیم/اولویت کاری‌ام به اتمام رساندن پُل جانبازان است

*

*


X https://sport45.site/