مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42383 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 دی 1396 -ساعت : 19:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور 4 مازندرانی در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان

دبیر هیات شمشیربازی مازندران:

حضور 4 مازندرانی در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان

مازندشورا: دبیر هیأت شمشیربازی مازندران از حضور 4 مازندرانی در اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر نوجوانان و جوانان کشور خبر داد.

مازندشورا:مسعود رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه نفرات برتر کشور به این اردو دعوت شدند، اظهار کرد:  از این تعداد دعوت شده به اردو تیم ملی چهار شمشیرباز مازندرانی هستند.

وی با اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های برتر و مهم شمشیربازی در اسلحه سابر محسوب می‌شود، گفت: محمدحسین عابدینی، احمدرضا شهمیری، میعاد عابدینی و امیرمحمد ولی اللهی به عنوان چهار مازندرانی در این اردو هستند.

دبیر هیأت شمشیربازی مازندران در ادامه  افزود: به صلاحدید کمیته فنی پس از برگزاری اردو نفرات برتر سه اسلحه سابر، اپه و فلوره به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در امارات دعوت می‌شوند.

این مسؤول گفت: اردوی تیم ملی شمشیربازی با حضور نفرات دعوت شده تا هفدهم دی در سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار می‌شود.

رمضانی در پایان از نقش موثر مربیان مازندرانی در توسعه و رشد شمشیربازی در سطح استان تشکر کرد و  افزود: مازندران با داشتن مربیان با تجربه و جوان و شمشیربازان خوب از استان‌های برتر و نمونه کشور است.

86005/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شمشیربازی - مازندرانی - مازندران - نفرات - اردوی - افزود - عابدینی - مربیان - اینکه - رمضانی - استان‌های - اسلحه -

نظر شما در مورد : حضور 4 مازندرانی در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها