مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42388 -تاریخ انتشار : جمعه 15 دی 1396 -ساعت : 00:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش آمار طلاق و اعتیاد اهتمام بیشتر دستگاه های متولی امور فرهنگی را می طلبد

سید مسعود مدینه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان ساری؛

افزایش آمار طلاق و اعتیاد اهتمام بیشتر دستگاه های متولی امور فرهنگی را می طلبد

مازندشورا: رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: افزایش آمار طلاق و اعتیاد اهتمام بیشتر دستگاه های متولی امور فرهنگی را می طلبد.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، سید مسعود مدینه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان ساری با اشاره به حضورش در جلسه ای که هفته گذشته در مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، تشکیل کارگروهی پیرامون موضوع ازدواج و طلاق را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدآفرینی در جامعه مهم ترین دغدغه مقام معظم رهبری است و به جرات می گویم مقابله با تمامی مشکلات در کاهش آمار طلاق و اعتیاد از همین موضوع مهم نشات می گیرد.

وی ایجاد معاونت فرهنگی در شهرداری ساری را از جمله مهم ترین اقدامات مدیریت شهری در حوزه حساس فرهنگی عنوان کرد و گفت: در آغاز دوره چهارم شورا بودجه این معاونت حدود یک میلیارد تومان بود اما این اعتبار در سال جاری به 23 میلیارد تومان افزایش یافته که نشان دهنده نگاه ویژه ما به امورات فرهنگی است.

وی تاسیس سراهای تداوم را یکی دیگر از اقدامات مهم شورای شهر و شهرداری ساری در این زمینه برشمرد و اذعان داشت: تعداد 8 سرا در نقاط مختلف شهر ساری در حال انجام آموزش های شهروندی هستند که خروجی های قابل توجهی نیز داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه مدیریت شهری در همه عرصه های فرهنگی از جمله برگزاری جشنواره ها، مراسمات آیینی، مذهبی و ملی پیشرو بوده است، خاطرنشان کرد: با رویکردی که اعضای دوره پنجم دارند قطعا این روند سالهای آینده نیز ادامه خواهد داشت تا شورای شهر و شهرداری با تمام توان در مقوله حساس و مهم فرهنگی نقش آفرین باشند.

وی با ابراز تاسف از آمارهای نگران کننده از میزان طلاق و اعتیاد در شهر ساری از دستگاه های متولی امور فرهنگی خواست تا با اهتمام بیشتر و جدی تر نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنند.

گفتنی است، در این جلسه اسماعیل حسن زاده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ساری نیز در سخنانی بر ضرورت تلاش ها و برنامه ریزی های مدون تر دستگاه های فرهنگی شهرستان از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، بهزیستی و... تأکید کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید مسعود مدینه در ج -

نظر شما در مورد : افزایش آمار طلاق و اعتیاد اهتمام بیشتر دستگاه های متولی امور فرهنگی را می طلبد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*