مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4255 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 -ساعت : 09:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمد حکیمی پور در نامه ای خطاب به چمران درخواست کرد :

عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری ارائه شود

مازندشورا: رئیس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر در نامه ای به چمران خواستار اراده گزارشی از عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری تهران شد.

مازندشورا:

عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری ارائه شود بلدیه | رییس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران خواستار بررسی عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری تهران شد . 

احمد حکیمی پور در نامه ای به ریاست شورای شهر تهران با اشاره به نگرانی نسبت به سوگیری رسانه های وابسته به شهرداری تهران درخواست کرد تا با بررسی عملکرد رسانه های تحت مدیریت شهرداری تهران مانع از خارج شدن آنها از مسیر انصاف و قانون شده و همچنین گزارش دقیقی از عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری تهران و میزان اثر بخشی آن در بهبود وضعیت مدیریت شهری به شورای شهر ارائه شود . 

به گزارش بلدیه متن کامل نامه به شرح زیر است : 

برادر گرامی جناب آقای مهندس چمران 
ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهرن 

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید سعید فطر 
احتراما به استحضار می رساند روابط عمومی شهرداری تهران که هزینه های آن از محل بودجه شهرداری تامین می شود ، در انعکاس اخبار مربوط به شورا و مدیریت شهری سوگیری های خاصی دارد که موجب نگرانی شده است ، نشریات ، سایت ها ، کانال های خبری و سایر امکانات اطلاع رسانی که تحت مسئولیت روابط عمومی شهرداری هماهنگ می شوند نیاز به بررسی جدی دارند تا از مسیر انصاف و قانون خارج نشوند . 
بدین وسیله تقاضا مندم دستور فرمایید گزارش دقیقی از عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری و میزان اثر بخشی آن در بهبود وضعیت مدیریت شهری به اینجانب و در صورت لزوم به شورای شهر ارائه گردد . 
تسریع در اقدام موجب تشکر و امتنان خواهد بود . 

احمد حکیمی پور 
15/04/95


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - تهران - عمومی - روابط - شورای - عملکرد - اجرایی - مدیریت - حکیمی - بررسی - ارائه - گزارش - میزان - دقیقی - بهبود - وضعیت - شورای شهر تهران -  احمد - نگرانی - درخواست - سوگیری - رسانه - انصاف - قانون -

نظر شما در مورد : عملکرد مالی و اجرایی روابط عمومی شهرداری ارائه شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها