مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4264 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 -ساعت : 10:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران خبر داد

برگزاری انتخابات روسای محلات شهر تهران در اواخر تیرماه

مازندشورا: رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری انتخابات روسای محلات شهر تهران در اواخر تیرماه خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|مرتضی طلایی با اشاره به انجام اصلاحاتی بر آئین نامه انتخابات روسای محلات ، اظهار کرد: با امضای اعضای ستاد هماهنگی ، این آئین نامه ملاک عمل برای اقدامات پیش رو در انتخابات روسای محلات است.
به گفته رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران، الزام بر سکونت در محل و بررسی و توجه به عملکرد یکساله گذشته ، موضوعاتی بوده است که در آئین نامه انتخابات روسای محلات بیشترین تاکید برآن صورت گرفته است تا بدین ترتیب کسانی که عملکرد آنها ، قابل قبول نبوده است ، متوجه شده و اشکالات موجود رفع شود.
طلایی با اشاره به صدور کارنامه برای عملکرد یکساله روسای محلات شهر تهران گفت: کارنامه ارزیابی عملکرد هر فرد ناظر بر مجموعه اقدامات او در یک محله است و البته ممکن است در این کارنامه ها ، ایرادات و اشکالاتی وجود داشته باشد که به مرور زمان رفع می شود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: کار توسعه و پیشرفت شورایاری ها تا رسیدن به نقطه مطلوب به صورت فرآیندی است و به صورت نقطه به نقطه باید اصلاحات را انجام داد از این رو امسال تنها برای دبیران محلات کارنامه تهیه کرده ایم اما به طور حتم سال آینده برای همه اعضای شورایاری کارنامه تهیه می شود .
رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران با تاکید براینکه ایرادات باید رفع شده و در روند اجرایی در شورایاری ها اصلاحات صورت گیرد، خاطر نشان کرد:هدف نهایی اقدامات ستاد شورایاری شهر تهران ارتقاءکارآمدی شورایاری ها در خدمت رسانی به مردم است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورایاری - تهران - محلات - کارنامه - روسای - عملکرد - انتخابات - هماهنگی - تاکید - اقدامات - ایرادات - اصلاحات - اشاره - طلایی - اعضای - یکساله -

نظر شما در مورد : برگزاری انتخابات روسای محلات شهر تهران در اواخر تیرماه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها