کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت : 10:12

کد مطلب: 42703 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبرداد:

کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان"| آمل"| از کشف 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان" آمل" از کشف 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  ایلنا از ساری ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" نعمت الله آزادی" با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی برفعالیت فردی در یک واحد کارگاه چوب بری در امر قاچاق چوب، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی" آغوزبن" این فرماندهی در بازدید از این واحد موفق شدند، 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق را کشف کنند.

سرهنگ آزادی، افزود: چوب های قاچاق مکشوفه تحویل نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

آزادی، عنوان داشت: طبیعت جزئی از حیات و زندگی انسان است که به امانت در اختیار نسل های قبل بوده و به مارسیده و ما نیز باید آن را به نسل آتی تحویل دهیم.

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه برای حفظ این جزء مهم از زندگی باید همه همکاری کنند و احساس مسئولیت داشته باشند، افزود: در این راستا همراهی و همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‎ها و تولید امنیت اجتماعی پایدار در جامعه خواهد شد.

 


منبع : ایلنا

برچسب ها : #انتظامی #قاچاق #شهرستان #فرمانده #افزود #جنگلی #آزادی #زندگی #همکاری #تحویل #سرهنگ #انواع #ماموران #فرماندهی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

*

*


X https://sport45.site/