مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42703 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 10:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبرداد:

کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان"| آمل"| از کشف 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان" آمل" از کشف 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  ایلنا از ساری ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" نعمت الله آزادی" با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی برفعالیت فردی در یک واحد کارگاه چوب بری در امر قاچاق چوب، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی" آغوزبن" این فرماندهی در بازدید از این واحد موفق شدند، 5 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق را کشف کنند.

سرهنگ آزادی، افزود: چوب های قاچاق مکشوفه تحویل نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

آزادی، عنوان داشت: طبیعت جزئی از حیات و زندگی انسان است که به امانت در اختیار نسل های قبل بوده و به مارسیده و ما نیز باید آن را به نسل آتی تحویل دهیم.

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه برای حفظ این جزء مهم از زندگی باید همه همکاری کنند و احساس مسئولیت داشته باشند، افزود: در این راستا همراهی و همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‎ها و تولید امنیت اجتماعی پایدار در جامعه خواهد شد.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - قاچاق - شهرستان - فرمانده - افزود - جنگلی - آزادی - زندگی - همکاری - تحویل - سرهنگ - انواع - ماموران - فرماندهی -

نظر شما در مورد : کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها