مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42716 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کیفیت آب شرب شهرستان آبیک مطلوب نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار شهرستان آبیک گفت: آب شرب شهرستان آبیک ناسالم است و باید برای کیفی سازی و بهداشتی کردن آب شرب این شهرستان اقدام جدی شود.

مازندشورا:سعید آگشته روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات شهر آبیک که با حضور داود محمدی و سیده حمیده زرابادی نمایندگان مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در محل شهرداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به شرایط نامطلوب آب شرب این شهر از مدیر آبفای استان که در این جلسه حضور داشت درخواست کرد یک لیوان آب آبیک را میل کند تا به ابعاد واقعی ناسالم بودن آب آبیک پی ببرند!

وی افزود: امروز تصمیم ما این است حداقل با این لیوان آب آبیک بتوانیم درد و مشکل مردم آبیک را در نداشتن آب سالم و بهداشتی به گوش مسئولین برسانیم.

شهردار آبیک با نشان دادن فیلتر تصفیه آب این اداره به مدیران حاضر در جلسه گفت این یک واقعیت است که مردم آبیک با آب ناسالم و بی کیفیت زندگی خود را گذران که به قیمت از دست دادن سلامتی  شان منجر شده است.

شهردار آبیک خطاب به هجران فر مدیر عامل آبفای استان گفت: جنابعالی و همکاران محترم همیشه می گوئید که آب آبیک استاندارد است ولی گوارا نیست  ولی بنده این درخواست را دارم که یک لیوان از آب لوله کشی شهر ابیک را میل فرمائید تا متوجه کیفیت و مشکلات و طعم و مزه آن شویم.

آگشته در این جلسه از مسئولین استان درخواست کرد که با یک عزم و اهتمام جدی مشکل چند ساله مردم ابیک در دسترسی به اب و هوای سالم که جزو کوچکترین حق شهروندی مردم است را پیگیری کنند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : درخواست - لیوان - کیفیت - استان - مسئولین - شهردار - ناسالم - شهرستان - مشکلات - آگشته - آبفای -

نظر شما در مورد : کیفیت آب شرب شهرستان آبیک مطلوب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*