مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42716 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کیفیت آب شرب شهرستان آبیک مطلوب نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار شهرستان آبیک گفت: آب شرب شهرستان آبیک ناسالم است و باید برای کیفی سازی و بهداشتی کردن آب شرب این شهرستان اقدام جدی شود.

مازندشورا:سعید آگشته روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات شهر آبیک که با حضور داود محمدی و سیده حمیده زرابادی نمایندگان مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در محل شهرداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به شرایط نامطلوب آب شرب این شهر از مدیر آبفای استان که در این جلسه حضور داشت درخواست کرد یک لیوان آب آبیک را میل کند تا به ابعاد واقعی ناسالم بودن آب آبیک پی ببرند!

وی افزود: امروز تصمیم ما این است حداقل با این لیوان آب آبیک بتوانیم درد و مشکل مردم آبیک را در نداشتن آب سالم و بهداشتی به گوش مسئولین برسانیم.

شهردار آبیک با نشان دادن فیلتر تصفیه آب این اداره به مدیران حاضر در جلسه گفت این یک واقعیت است که مردم آبیک با آب ناسالم و بی کیفیت زندگی خود را گذران که به قیمت از دست دادن سلامتی  شان منجر شده است.

شهردار آبیک خطاب به هجران فر مدیر عامل آبفای استان گفت: جنابعالی و همکاران محترم همیشه می گوئید که آب آبیک استاندارد است ولی گوارا نیست  ولی بنده این درخواست را دارم که یک لیوان از آب لوله کشی شهر ابیک را میل فرمائید تا متوجه کیفیت و مشکلات و طعم و مزه آن شویم.

آگشته در این جلسه از مسئولین استان درخواست کرد که با یک عزم و اهتمام جدی مشکل چند ساله مردم ابیک در دسترسی به اب و هوای سالم که جزو کوچکترین حق شهروندی مردم است را پیگیری کنند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : درخواست - لیوان - کیفیت - استان - مسئولین - شهردار - ناسالم - شهرستان - مشکلات - آگشته - آبفای -

نظر شما در مورد : کیفیت آب شرب شهرستان آبیک مطلوب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها