مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42717 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 12:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره مندی7هزارشهروندازبرنامه فرهنگی وآموزشی

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 19 گفت: بیش از 7 هزار شهروند از ابتدای سال جاری تاکنون از برنامه های فرهنگی و آموزشی در سرای محلات 14 گانه این منطقه بهره مند شدند.

مازندشورا:حمید بهرامی روز سه شنبه به اهمیت برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در ارتقای سطح اطلاعات عمومی شهروندان اشاره کرد و افزود : این برنامه ها در قالب کارگاه ها و کلاس های آموزشی با عناوین سبک زندگی، تحکیم خانواده، غدیر شناسی، آموزش قرآن ، احکام ویژه گروه های مختلف سنی ، روانشناسی خانواده و مشاوره در زمینه آسیب های اجتماعی در سرای محلات برگزار شده است.
وی ادامه داد: در راستای ترویج سوادآموزی و حمایت از بی سوادان و بازماندگان از تحصیل کلاس های سواد آموزی با حضور کارشناسان نذر فرهنگی با ارائه اقلام فرهنگی و مدرک تحصیلی با مشارکت آموزش و پرورش در سرای محلات برگزار می شود .
بهرامی درتشریح سایر فعالیت های فرهنگی خاطرنشان کرد: به منظور جلب مشارکت شهروندان در برنامه های مناسبتی، نمایشگاه های گوناگونی با موضوع عفاف و حجاب، تهران شناسی، بهترین عکس از شب یلدا برگزار شده است ،ضمن اینکه مسابقات 'نقاشی و قرآن بخوانیم و جایزه بگیریم' ویژه کودکان و نوجوانان در سرای محلات نیز برگزار می شود.
معاون شهردار منطقه با اشاره به اینکه پاسداشت نام شهدا و خدمت به خانواده های آنها کمتر از شهادت نیست، بیان کرد: به همین منظور از ابتدای سال بیش از 30 بازدید از خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران در سطح نواحی پنجگانه صورت گرفته است؛ ضمن اینکه به مرمت و بازسازی ، خانه تکانی منزل مادارن و پدران شهدا توسط نیروهای داوطلب در سطح محلات پرداخته می شود.
منطقه 19 شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. این منطقه ب‍‍ا وس‍‍عت‍‍ی برابر 92 کی‍لومت‍ر مرب‍‍ع دارای پنج ن‍‍احی‍ه و 14 مح‍له است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - خانواده - محلات - برگزار - تهران - منطقه - برنامه - اینکه - مشارکت - منظور - شناسی - بهرامی - آموزشی - شهروندان - اشاره - آموزش -

نظر شما در مورد : بهره مندی7هزارشهروندازبرنامه فرهنگی وآموزشی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها