مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42718 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 12:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد فرماندار پاوه از عرضه نان نامرغوب

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندار پاوه با انتقاد از عرضه نان نامرغوب به مردم و نابسامان بودن اوضاع نانوایی ها در این شهرستان گفت: مدیران مربوطه باید به این موضوع رسیدگی کنند و پاسخگوی این وضعیت باشند.

مازندشورا:پرویز ایده پور روز سه شنبه در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان پاوه در سرسرای اجتماعات فرمانداری با اشاره به عرضه نان نامرغوب و رعایت نکردن موارد بهداشتی از جمله اضافه نمودن جوش شیرین به نان توسط بعضی از نانوائی ها افزود: مسئولان استانی و شهرستانی مرتبط با موضوع باید ضمن رسیدگی و ساماندهی موضوع سریعا پاسخگوی بی توجهی خویش باشند.
وی وضعیت بهداشتی کشتارگاه دام شهرستان را نیز مطلوب ندانست و گفت: باید مسئولان در مواردی و موضوعاتی که با سلامت جامعه ارتباط دارد با دقت و حساسیت بیشتری عمل کنند.
ایده پور افزود: در موضوعاتی که با سلامت مردم ارتباط دارند، قصور و کوتاهی را از هیچ مدیری نمی پذیرم. 
فرماندار پاوه در ادامه همچنین با انتقاد شدید از بعضی از مدیران شهرستان که انجام امور مردم در شهرستان را منوط به مجوز از استان عنوان می کنند: گفت اگر قرار باشد برای انجام هر کاری در شهرستان از استان اجازه گرفته شود دیگر نیازی به اداره در شهرستان نداریم. 
وی تصریح کرد در صورت مشاهده یا رسیدن گزارشی در این زمینه که مدیری در شهرستان انجام کار مردم را منوط به مجوز از مدیرکل یا داره کل کرده باشد، تردید نکنید که آن اداره و مدیر را در شهرستان جمع خواهیم کرد و انجام امور را به طور مستقیم به مدیرکل آن اداره واگذار خواهیم کرد. 
نصب پکیج تصفیه خانه روستاهای هجیج و داریان توسط سد مجری داریان، پیگیری تا رفع مشکلات تأمین آب شرب بازارچه مرزی شهر پاوه و آب مورد نیاز برای آبیاری فضاهای سبز شهرداری پاوه و ساماندهی سایت زباله شهرستان از مصوبات این کارگروه بود. 
شهرستان پاوه با بیش از 61 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - استان - اداره - سلامت - ارتباط - مدیری - مدیرکل - خواهیم - موضوعاتی - داریان - موضوع - کارگروه - نامرغوب - بهداشتی - افزود - انتقاد - مسئولان - ساماندهی -

نظر شما در مورد : انتقاد فرماندار پاوه از عرضه نان نامرغوب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها