مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42737 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 15:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارکنان شهرداری دوچرخه سوار شوند

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان از کارکنان شهرداری همدان خواست تا برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا، فرهنگ استفاده از دوچرخه را اجرایی کنند.

مازندشورا:رضوان سلماسی روز سه شنبه در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان پیرامون ترویج ورزش همگانی، اظهار کرد: بهترین روش برای کاهش ترافیک و آلایندگی های محیط زیستی فرهنگ استفاده از دوچرخه است و دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداری می توانند فرهنگ استفاده کارکنان از دوچرخه را برای حضور در محیط کار نهادینه کنند.
وی بیان کرد: رویکرد شورای اسلامی شهر همدان ترویج و توسعه ورزش های همگانی است و شهرداری نیز در راستای فعالیت فراگیر خانواده ها در ورزش های همگانی برنامه ریزی می کند.
وی شناسایی زمین های غیرمصرفی برای تبدیل به محیط های ورزشی در سطح شهر در کنار زمین های موجود را یکی از برنامه های اجرایی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا در بخش ورزش عنوان کرد و افزود: ورزش های همگانی را در اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان و بانوان فعال خواهیم کرد.
وی افزود: تقسیم امکانات ورزشی به صورت یکسان در تمامی اقصی نقاط شهر همدان را نیز در دستور کار داریم و سعی می کنیم در اغلب رشته های ورزشی نسبت به آموزش و فعالیت شهروندان اقدام کنیم.
وی توسعه ورزش محلات را رویکرد اصلی شورای شهر همدان دانست و گفت: برگزاری مسابقات متنوع برای بانوان و آقایان در سطح شهر در رشته های مختلف ورزشی را به صورت مستمر در طول سال خواهیم داشت.
وی ایمن سازی فضاهای ورزشی سطح شهر را مورد تاکید قرار داد و افزود: توسعه ورزش در سطح پارک های شهر همدان را نیز در دستور کار داریم.
هم اکنون طبق آمارهای اعلام شده، پنج هزار نفر به صورت روزانه در ورزش های همگانی همدان فعالیت دارند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همدان - همگانی - ورزشی - توسعه - افزود - شهرداری - فعالیت - شورای - دوچرخه - داریم - برنامه - مختلف - بانوان - خواهیم - دستور - استفاده - اجتماعی - فرهنگی - کمیسیون - ترویج - فرهنگ - اجرایی - کارکنان - رویکرد -

نظر شما در مورد : کارکنان شهرداری دوچرخه سوار شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها