مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42738 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 -ساعت : 15:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشدارعضو شورای شهرهمدان نسبت به شیوع استعمال روانگردان دستمال

مازندشورا: شهردارآنلاین: نائب رئیس و عضو شورای اسلامی شهر همدان ضمن هشدار نسبت به شیوع استعمال ماده روانگردان جدیدی به نام 'دستمال'، خوستار اطلاع رسانی گسترده در این زمینه شد.

مازندشورا:علی فتحی روز سه شنبه کرد: دستمال نوعی روانگردان جدید در گروه 'ان.پی.اس' ها یا نیوسایکو اسیدها است و امروزه گرایش به این ماده جدید رو به افزایش است.
وی اضافه کرد: توهم از مهمترین اثرات مخرب این ماده روانگردان است و انتظار می رود که خانواده ها نسبت به خطرات این ماده آگاهی و شناخت کافی داشته باشند.
فتحی افزود: ماده روانگردان دستمال نه تنها امنیت اجتماعی جامعه را کاهش می دهد، بلکه یکی از خطرات آن شیوع افسردگی و اختلال روانی فرد در بین خانواده است.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: امروزه دستمال همانند بسیاری از مواد مخدر و روانگردان دیگر با نرخ پایین در بازار عرضه می شود و گرایش ها به این سمت در حال افزایش است.
وی خاطرنشان کرد: شورای شهر و شهرداری همدان در حیطه مسئولیت خود نسبت به آگاه سازی شهروندان از این ماده روانگردان صنعتی اطلاع رسانی می کند.
ترکبیات این ماده روانگردان صنعتی از مواد و محرک ‌های قدیمی مانند آمفتامین و متافتامین بیشتر و تخریب پذیری آن نیز بالاتر است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روانگردان - دستمال - شورای - همدان - صنعتی - خطرات - خاطرنشان - افزایش - امروزه - گرایش - خانواده -

نظر شما در مورد : هشدارعضو شورای شهرهمدان نسبت به شیوع استعمال روانگردان دستمال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها