پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 19 دی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 - ساعت : 00:35

کد مطلب: 42752 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 19 دی

مازندشورا: اگر مسئولان ضعف‌ها را برطرف کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، خارج کردن باند استریل پس از 10 سال از بدن بیمار، ترامپ به دنبال خاموش کردن صدای رسانه ملی و سر سوزنی در برابر ناامنی در کشور کوتاه نمی‌آییم جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم:
اگر مسئولان ضعف‌ها را برطرف کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: اگر مشکل داخلی نداشته باشیم، تبلیغات و فضاسازی بیگانه اثر نمی‌گذارد و امریکایی ها هم نمی توانند هیچ غلطی بکنند.


خارج کردن باند استریل پس از 10 سال از بدن بیمار/10 سال زندگی پُرمشقت بر اثر اشتباه پزشکی
نخستین‌بار نیست که اشتباه پزشکی رخ می‌دهد، این‌بار در ساری از بدن یک بیمار باند استریلی را خارج کردند که پس از 10 سال هویت آن تشخیص داده شد و بیمار در این سال‌ها زندگی پُرمشقتی را گذرانده است.


ترامپ به دنبال خاموش کردن صدای رسانه ملی/ حذف یارانه ثروتمندان و نجومی‌بگیران/ جلوگیری از فرار مالیاتی دانه درشت‌ها
تحلیل‌گر مسائل سیاسی و اجتماعی کشور گفت: کنترل صداوسیما از ابتدای انقلاب تا به حال همیشه در دست مردم ایران بوده است عصبانیت ترامپ که ادعاهای او بیشتر شبیه طنز است ناشی از تأثیرگذاری صداوسیما در تحولات داخلی و بین‌المللی است.


واریز سود سهام عدالت به حساب سهام‌دارانی که شماره شبای حساب خود را اعلام کردند
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور گفت: سود سهام عدالت از امروز به‌ترتیب اولویت و سهام‌دارانی که نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کردند در حال واریز است.


سر سوزنی در برابر ناامنی در کشور کوتاه نمی‌آییم/بیشتر اغتشاشگران هدایت شده سرویس‌های جاسوسی بودند
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: سر سوزنی در برابر ناامنی در کشور کوتاه نمی‌آییم و افرادی که مخل آسایش و امنیت مردم شوند باید پاسخگوی رفتار خود باشند.


نقاب‌دارها
آنها سالانه مبالغ زیادی دریافت می‌کنند تا کار را تمام کنند؛ اکنون این حجمِ تهدیدات پنهانی و تحریمات، بیانگر تهاجم همه‌جانبه این نفاق بزرگ است که قصدش از بین بردن امنیت و حریت ایرانی ماست.


اجازه دهید به دیارم برگردم/ حالا نوبت جبران محبت نساجی‌چی‌هاست
محمد عباس‌زاده آقای گل فصل گذشته لیگ دسته یک فوتبال از سرمربی خود در تیم سایپا خواست تا اجازه دهد به دیارش برگردد تا بتواند وسیله‌ای برای بازگرداندن نساجی به لیگ برتر شود.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انقلاب #بیمار #مازندران #عدالت #خبرگزاری #اعلام #سوزنی #سهام‌دارانی #برابر #شماره #کوتاه #اجازه #امنیت #نمی‌آییم #واریز #ناامنی #سیاسی #اسلامی #داخلی #رسانه #گذشته #اخبار #زندگی #اشتباه #صداوسیما #پربازدیدترین #ترامپ #پزشکی #بیشتر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 19 دی

*

*


X https://sport45.site/