مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42757 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 -ساعت : 08:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری کاشان 603 میلیارد ریال مطالبات معوق دارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون اداری و مالی شهرداری کاشان از مطالبات معوق 603 میلیارد ریالی این مجموعه از مردم و دستگاه های اجرائی خبر داد.

مازندشورا:'عباس نیکخواه' سه شنبه گفت: مردم این شهر 470 میلیارد ریال عوارض نوسازی به شهرداری بدهکارند و اداره های دولتی نیز 133 میلیارد ریال به شهرداری بدهی دارند.
وی با اشاره به بدهی 20 میلیارد ریالی شهرداری بابت حق سنوات 60 نفر کارمند بازنشسته از سال 1394 تا کنون افزود: 240 میلیارد ریال از درآمد 420 میلیارد ریالی ارزش افزوده شهرداری در سال گذشته وصول شده و تا پایان سال مبلغ باقی مانده آن نیز وصول خواهد شد.
شهردار کاشان نیز بیان کرد: این مجموعه در کنار حجم بالای فعالیت ها با طرح های بدون قرارداد مواجه بوده و هم اکنون تنها 182 میلیارد ریال باقی مانده که با تصویب اصلاح بودجه پیگیری می شود.
'سعید ابریشمی راد' اضافه کرد: 400 میلیارد ریال از بودجه پنج هزار میلیارد ریالی شهرداری در سال جاری ستاره دار بوده که جزو درآمدهای مشکوک الوصول می باشد و بسیار خوش بینانه تعیین شده است.
رئیس و چند نفر از شورای اسلامی شهر کاشان هم در ادامه با اشاره به برخی پرداخت ها در شهرداری کاشان، بر لزوم بررسی و اصلاح حقوق و مزایا پرداختی به کارکنان این مجموعه تاکید کردند.
شهر کاشان با جمعیت نزدیک به 305 هزار نفر در شمال استان اصفهان میان کوه‌های کرکس نطنز و کویر مرکزی ایران واقع شده ‌است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلیارد - شهرداری - کاشان - ریالی - بودجه - اصلاح - مجموعه - مانده - اشاره -

نظر شما در مورد : شهرداری کاشان 603 میلیارد ریال مطالبات معوق دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها