مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42782 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 -ساعت : 11:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی بسته تشویقی سرمایه‌گذاری درکمیسیون اقتصاد شورای شهرهمدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از بررسی بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه گذاری در این کمیسیون خبر داد.

مازندشورا:مریم روان بخش صبح چهارشنبه در کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان که با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور تولید برق از سوخت گاز برای پروژه های کلان شهری برگزار شد، افزود: بررسی و تدوین بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه گذاری در کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری شورا در حال انجام است که نتیجه نهایی آن به صحن شورا ارسال و مصوب خواهد شد.

روان بخش به پیشنهاد سرمایه گذار بخش خصوصی برای تولید برق از سوخت گاز  اشاره کرد و گفت: کوشش و تلاش شهرداری و شورا در راستای ایجاد برق مورد نیاز برای استفاده پروژه های کلان شهری است.

وی همچنین از طرح احداث پارکینگ و مجتمع تفریحی ورزشی شهرداری همدان برای حل مشکل استخر شهداء و سایر کاربریهای منطقه خبر داد و یادآور شد: پارکینگ و مجتمع تفریحی ورزشی در مجاورت استخر شهدای شهرداری احداث می شود و می تواند مشکل پارکینگ منطقه را حل کند که با اجرای این طرح در کمیسیون موافقت به عمل آمد.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان اضافه کرد: باید شهرداری طرح اولیه احداث این پروژه را برای اطلاع عمومی و جذب سرمایه گذار پیگیری و به شورا ارائه کند.

وی با بیان اینکه احداث پارکینگ طرح مورد نظر در شش هزار متر مربع در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: ظرفیت پیش بینی شده برای پارک خودرو دراین پارکینگ حدود ۳۰۰ واحد بوده و از فضای بام پارکینگ برای زمین چمن مصنوعی فوتبال استفاده خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر همدان نیز با اشاره به اینکه شورا در راستای حمایت، تسهیل و تسریع امور مربوط به سرمایه گذاری در شهر همدان و شناسایی معرفی توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری را تشکیل داد، گفت: مدیریت شهری باید در تعادل بخشی به درآمد، هزینه و ارائه خدمات مطلوب و شایسته مشارکت بخش خصوصی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهد.

کامران گردان اضافه کرد: بهره وری کارایی، استفاده از فناوری های نوین، تصمیم گیری سریع و موثر در مشارکت بخش خصوصی می تواند در توسعه و رونق اقتصادی و فضای کسب و کار شهر موثر باشد.

سید مسعود عسگریان رئیس کمیسیون نظارت، حقوقی و اداری شورای شهر همدان نیز با اشاره به بررسی بسته تشویقی سرمایه گذاری اظهار کرد: در جذب سرمایه گذار باید علاوه بر منافع شهر و شهرداری، منافع سرمایه گذار را هم مدنظر قرار داده و مورد حمایت قرار گیرند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمایه - گذاری - همدان - کمیسیون - پارکینگ - اقتصاد - شهرداری - شورای - شورای شهر - احداث - خصوصی - بررسی - اضافه - استفاده - گردشگری - تشویقی - پروژه - اشاره - ارائه - اینکه - منافع - مشارکت - حمایت - منطقه - مجتمع - تولید - تفریحی - ورزشی - راستای - استخر - تواند -

نظر شما در مورد : بررسی بسته تشویقی سرمایه‌گذاری درکمیسیون اقتصاد شورای شهرهمدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها