مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42786 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سال نو میلادی فرصتی برای تعمیق روابط بین ادیان

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 6 گفت: سال نو میلادی فرصتی برای تعمیق روابط بین شهرها و ادیان است.

مازندشورا:محمدحسین پناهی همچنین به زیباسازی و بازپیرایی محوطه پیرامون سفارتخانه ها اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات مدیریت شهری که هر ساله همزمان با سال نو میلادی صورت می گیرد، بازپیرایی و زیباسازی و فضا سازی متناسب با این ایام در محلاتی ست که شهروندان پیرو حضرت مسیح و سایر ادیان الهی در آن ساکن هستند.

پناهی با با بیان اینکه شهردار منطقه و جمعی از مدیران با حضور در کلیساهای منطقه سال نو میلادی را به شهروندان دارای اقلیت مذهبی تبریک گفتند ادامه داد: زیباسازی و بازپیرایی محوطه بیرونی کلیساها نیز در دستور کار قرار داشت.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ اشاره کرد: رویکرد مدیریت منطقه ارائه خدمات برابر به تمام شهروندان بوده و اقلیت های مذهبی نسبت به سایر شهروندان تفاوتی نمی کنند.
گفتنی است در پیام تبریک دکتر نجفی شهردار تهران به مناسبت سال نو میلادی آمده است: فرارسیدن میلاد پیامبر صلح و دوستی، حضرت عیسی مسیح علیه السلام و سال نوی میلادی را شادباش می گویم.

در جهانشهر امروز امنیت و آرامش، صلح و ثبات و مهربانی و دوستی دغدغه همه شهروندان و آرزوی همه انسان هاست. نقطه مشترک آموزه های دینی مسلمانان، مسیحیان و همه ادیان الهی پایبندی به اخلاق و نوع دوستی است.

با آرزوی جهانی امن، شهرهای پر امید و شهروندانی مهربان، سالی سرشار از موفقیت برای شما آرزومندم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلادی - شهروندان - منطقه - زیباسازی - بازپیرایی - ادیان - دوستی - اقلیت - آرزوی - مذهبی - تبریک - مدیریت - روابط - پناهی - محوطه - اشاره - شهردار -

نظر شما در مورد : سال نو میلادی فرصتی برای تعمیق روابط بین ادیان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها