مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42803 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 -ساعت : 15:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تجهیز 70درصد تاکسی های زنجان به کارتخوان

مازندشورا: شهردارآنلاین: به گفته مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری زنجان، طبق برآوردها 70 درصد تاکسی های درونشهری به کارتخوان تجهیز خواهند شد و تحقق آن امکان ارائه خدمات را بیش از گذشته تسهیل می کند.

مازندشورا: چند ماهی است که متولیان شهرداری زنجان تجهیز تاکسی های شهری به دستگاه کارتخوان را آغاز کردند که در مراحل اولیه مشکلاتی از قبیل نداشتن شارژ کافی، استقبال نکردن شهروندان و از همه مهمتر کمبود کارت شهروندی وجود داشت.
منیژه ناظری روز چهارشنبه افزود: تا کنون و از زمان آغار اجرای این طرح و در فاز اول آن 740 دستگاه تاکسی به کارتخوان تجهیز شدند و به نوبه خود مشکلاتی را به دنبال داشت که با تشکیل جلساتی مشکلات بوجود آمده برطرف شد.
وی اظهار کرد: بر این اساس یک ماه وقفه در اجرای این طرح بوجود امد و این کار با هدف آسیب شناسی و بررسی مشکلات مربوطه انجام گرفت که از طی هفته گذشته ادامه پروژه از سر گرفته شده است.
ناظری افزود: بر این اساس پس از رایزنی با شرکت مربوطه نصب 150 دستگاه کارتخوان جدید بر تاکسی های درونشهری زنجان آغاز شده و همین روند همچنان ادامه دارد و در این میان شارژ این نوع دستگاهها در بازه زمانی کوتاهی به پایان می رسید که با دادن شارژ فندکی مسائل بوجود آمده رفع شد.
وی بیان کرد: رانندگان تاکسی در صورت بروز مشکل می توانند به ترمینال مسافربری شهر زنجان مراجعه کنند و حتی به پایانه های اتوبوسرانی که بازرسان تاکسیرانی حضودر دارند، نسبت برطرف کردن موارد اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری زنجان ادامه داد: یکی از موانع مهم اجرای این طرح توزیع نشدن کافی کارت شهروندی بود و با رفع مشکلات آن در مراکز تعیین شده سطح شهر در دسترس عموم قرار گرفته و به راحتی می توانند تهیه کنند.
وی بیان کرد: تا کنون 50 هزار کارت شهروندی در شهر زنجان توزیع شده و شهروندان با مراجعه به مراکز پیشخوان، باجه های اتوبوسرانی و با توجه به از مزایای مختلف آن تهیه کنند و در واقع کمبودی در این بخش وجود ندارد.
ناظری، استفاده از این نوع کارت را موجب افزایش سرعت و کاهش زمان انتقال وجوه از یک نقطه به نقطه دیگر عنوان کرد و گفت که افزایش امنیت در مقابل سرقت، مفقود شدن و از بین رفتن پول نقد از دیگر مزایای این طرح است.
وی خاطر نشان کرد: با وجود تبلیغات و اطلاع رسانی ها، عموم شهروندان و حتی رانندگان به اجرای و مزایای این طرح واقف نیستند و نهادینه شدن آن آثار و نتایج درخشانی را به دنبال دارد.
طبق هدف گذاری انجام گرفته 2 هزار و 300 تاکسی به استفاده از کارتخوان ملزم خواهد شد و این روند با همکاری سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری زنجان ادامه دارد.
شهر زنجان به عنوان مرکز استان با 430 هزار نفر جمعیت سه منطقه شهرداری دارد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زنجان - تاکسی - کارتخوان - ادامه - شهرداری - اجرای - مشکلات - تجهیز - مزایای - گرفته - بوجود - شهروندان - شهروندی - دستگاه - ناظری - اطلاعات - فناوری - توزیع - عنوان - استفاده - اتوبوسرانی - مراکز - توانند - برطرف - دنبال - مربوطه - مشکلاتی - افزود - رانندگان - مراجعه -

نظر شما در مورد : تجهیز 70درصد تاکسی های زنجان به کارتخوان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*