مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42805 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 -ساعت : 15:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفع سدمعبر بیشترین خواسته تهرانی ها از شهرداری

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: بیشتر مطالبه شهروندان تهرانی در تماس با سامانه ۱۸۸۸ در مورد رفع سدمعبر از نوع صنفی، بساط گسترها و تخلفات ساختمانی است.

مازندشورا: حسن رباطی با اشاره به بیشترین درخواست شهروندان تهرانی از سامانه ۱۸۸۸ اظهار کرد: با توجه به اهمیت ارتباط بین شهروندان و مدیریت شهری، طبق روال سال های گذشته، مدیران شهری با حضور در سامانه ۱۸۸۸ پاسخگوی سوالات و درخواست های شهروندان هستند.

وی با اشاره به شعار شهردار تهران مبنی بر شهروند پرسش‌گر و مدیران پاسخگو، عنوان کرد: به اتفاق مدیران و مشاوران معاونت امور مناطق پاسخگوی نقطه نظرات شهروندان هستیم و بالغ بر ۲۰۰ تماس شهروندان توسط مسئولان این معاونت ثبت و دستورات لازم برای پیگیری و رسیدگی در جهت رفع مشکلات شهروندان صادر می شود.

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به بیشترین مطالبات شهروندان از مسئولان شهرداری، تصریح کرد: مطالبه شهروندان اغلب در مورد رفع سدمعبر چه از نوع صنفی و چه مصالح ساختمانی، بساط گسترها و تخلفات ساختمانی بود.

رباطی با اشاره به نحوه پیگیری مطالبات و درخواست های شهروندان گفت: بخشی از موارد مطرح شده نیاز به بررسی کارشناسی داشته و زمان بر است. بخش دیگر نیز در حوزه اجرایی و عملیاتی است که بلافاصله به واحدهای ذیربط ارجاع داده شد و پاسخ نیز توسط ۱۸۸۸ به شهروندان اعلام می شود.

وی با بیان اینکه مسائل مربوط به سد معبر جز وظایف ذاتی حوزه معاونت خدمات شهری و شرکت شهربان است، خاطر نشان کرد: در مورد موضوع سدمعبر وانت بارها نیز جلسات مستمری با دستگاه های مختلف مانند راهور برگزار کرده ایم تا خودروهای متخلفی که باعث اشغال خیابان و تاثیر منفی بر بار ترافیکی می شوند، اعمال قانون شوند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهروندان - اشاره - سدمعبر - مدیران - معاونت - درخواست - شهرداری - بیشترین - مسئولان - پیگیری - ساختمانی - مطالبات - مناطق - سامانه - تهرانی - رباطی - پاسخگوی - تهران -

نظر شما در مورد : رفع سدمعبر بیشترین خواسته تهرانی ها از شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها