مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42844 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 08:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صنوف رباط کریم سامان دهی می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار رباط کریم از سامان دهی صنوف این شهر و نیز رفع مشکل روشنایی در معابر رباط کریم به ویژه کمربندی خبر داد.

مازندشورا:سید محمد میرزمانی در خصوص جذب معلولین در شهرداری رباط کریم اظهار داشت: استخدام در شهرداری ها بر اساس مجوز استانداری و سازمان شهرداری های وزارت کشور را داشته باشد، شهرداری از طریق آزمون اقدام به جذب پرسنل می کند، برخی از پرسنل شهرداری رباط کریم ۱۲ الی ۲۰ سال است، که به صورت شرکتی فعالیت می کنند و شهرداری جذب جدید ندارد، مگر این که در آزمون هایی که به صورت سراسری برگزار می شود، شرکت کرده و جذب شوند.

وی در خصوص آسفالت میدان امام خمینی(ره) رباط کریم به عنوان یکی از میادین پر تردد این شهر اشاره کرد و گفت: آسفالت این میدان مستهلک شده بود و به همین دلیل ۴۵ هزار متر مربع میدان حضرت امام(ره) و بلوار نبوت تراش آسفالت انجام شده است، اما زیرساخت این آسفالت در گذشته به خوبی انجام نشده بود و لذا در برخی مناطق مجبور شدیم، ۱۶۰ سانتی متر برداشت داشته باشیم و به همین دلیل و با توجه به آلودگی هوا و این که کارخانه آسفالت کار نکرد و آسفالت به ما نداد، سبب تاخیر در آسفالت شد و این آسفالت به زودی تمام می شود.

شهردار رباط کریم آسفالت کاری معابر این شهر را جزو برنامه های مدیریت شهری دانست.

میرزمانی در ادامه به ارتقا نور پردازی رباط کریم اشاره کرد و افزود: با انتقال تیرهای برق مشکل روشنایی کمربندی رباط کریم مرتفع شده بود.

وی در خصوص فاز دوم پارک آبشناسان نیز گفت: آبشناسان جزو مسکن مهر است که باید خدمات آن توسط اداره راه و شهرسازی انجام می شد، در سنوات گذشته این شهرک بدون زیر ساخت ها تحویل شهرداری شد و پارک ها فاقد وسایل بازی و حتی سرویس بهداشتی بود، که اقدامات تجهیز این پارک ها به سرعت آغاز شد و اتفاقات خوبی در خصوص تجهیزات پارک آبشناسان و نیز آسفالت این پارک در این مدت کم شروع شده است.

شهردار رباط کریم در خصوص سامان دهی صنوف رباط کریم نیز اظهار داشت: سامان دهی صنوف مزاحم قدری زمان بر است و پیگیر آن هستیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آسفالت - شهرداری - آبشناسان - میدان - سامان - شهردار - اشاره - گذشته - پرسنل - میرزمانی - اظهار - آزمون -

نظر شما در مورد : صنوف رباط کریم سامان دهی می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*