مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42844 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 08:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صنوف رباط کریم سامان دهی می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار رباط کریم از سامان دهی صنوف این شهر و نیز رفع مشکل روشنایی در معابر رباط کریم به ویژه کمربندی خبر داد.

مازندشورا:سید محمد میرزمانی در خصوص جذب معلولین در شهرداری رباط کریم اظهار داشت: استخدام در شهرداری ها بر اساس مجوز استانداری و سازمان شهرداری های وزارت کشور را داشته باشد، شهرداری از طریق آزمون اقدام به جذب پرسنل می کند، برخی از پرسنل شهرداری رباط کریم ۱۲ الی ۲۰ سال است، که به صورت شرکتی فعالیت می کنند و شهرداری جذب جدید ندارد، مگر این که در آزمون هایی که به صورت سراسری برگزار می شود، شرکت کرده و جذب شوند.

وی در خصوص آسفالت میدان امام خمینی(ره) رباط کریم به عنوان یکی از میادین پر تردد این شهر اشاره کرد و گفت: آسفالت این میدان مستهلک شده بود و به همین دلیل ۴۵ هزار متر مربع میدان حضرت امام(ره) و بلوار نبوت تراش آسفالت انجام شده است، اما زیرساخت این آسفالت در گذشته به خوبی انجام نشده بود و لذا در برخی مناطق مجبور شدیم، ۱۶۰ سانتی متر برداشت داشته باشیم و به همین دلیل و با توجه به آلودگی هوا و این که کارخانه آسفالت کار نکرد و آسفالت به ما نداد، سبب تاخیر در آسفالت شد و این آسفالت به زودی تمام می شود.

شهردار رباط کریم آسفالت کاری معابر این شهر را جزو برنامه های مدیریت شهری دانست.

میرزمانی در ادامه به ارتقا نور پردازی رباط کریم اشاره کرد و افزود: با انتقال تیرهای برق مشکل روشنایی کمربندی رباط کریم مرتفع شده بود.

وی در خصوص فاز دوم پارک آبشناسان نیز گفت: آبشناسان جزو مسکن مهر است که باید خدمات آن توسط اداره راه و شهرسازی انجام می شد، در سنوات گذشته این شهرک بدون زیر ساخت ها تحویل شهرداری شد و پارک ها فاقد وسایل بازی و حتی سرویس بهداشتی بود، که اقدامات تجهیز این پارک ها به سرعت آغاز شد و اتفاقات خوبی در خصوص تجهیزات پارک آبشناسان و نیز آسفالت این پارک در این مدت کم شروع شده است.

شهردار رباط کریم در خصوص سامان دهی صنوف رباط کریم نیز اظهار داشت: سامان دهی صنوف مزاحم قدری زمان بر است و پیگیر آن هستیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آسفالت - شهرداری - آبشناسان - میدان - سامان - شهردار - اشاره - گذشته - پرسنل - میرزمانی - اظهار - آزمون -

نظر شما در مورد : صنوف رباط کریم سامان دهی می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها