مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42847 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 08:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برخورد با ۷۴۷ مسافربر شخصی در کرمانشاه

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، از برخورد با ۷۴۷ خودروی مسافربر شخصی غیرمجاز که برای ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه ایجاد مزاحمت کرده بودند، خبر داد.

مازندشورا: سجاد سلیمانی  با اشاره به اینکه در ۹ ماه گذشته ۷۴۷ خودروی مسافربر شخصی غیرمجاز که برای ناوگان تاکسیرانی مزاحمت ایجاد کرده بودند، توقیف و اعمال قانون شده‌اند، اظهار داشت: این اقدام با همکاری و هماهنگی مراجع قضائی و پلیس راهور صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر به‌هیچ عنوان افزایش کرایه تاکسی در کرمانشاه نداریم و درصورت افزایش هزینه بنزین تصمیم‌های لازم در آن زمان انجام خواهد شد، گفت: با این وجود افزایش نرخ کرایه ناوگان درون‌شهری از اختیارات شورای اسلامی است.

سلیمانی از انجام روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر به‌صورت میانگین با ناوگان تاکسیرانی در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: ۹ هزار و ۴۰۰ دستگاه تاکسی شامل گردشی، خطی و آژانس‌های تاکسی‌تلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه دو هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی فرسوده با عمر بیش از ۱۰ سال در کرمانشاه وجود دارد، بیان کرد: در حال حاضر یک هزار و ۴۰۰ دستگاه از این تعداد نوسازی و به مالکان آنها تحویل داده شده است و در تلاش هستیم که ۹۰۰ دستگاه باقیمانده نیز روند ثبت‌نام و نوسازی را انجام دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به مصوبه وزارت کشور و ستاد مدیریت سوخت تردد تاکسی های فرسوده، با عمر بیش از ۱۰ سال ممنوع بوده و سازمان‌های تاکسیرانی ملزم هستند که هیچگونه خدماتی به این دسته از دارندگان خودرو ارائه ندهند و برای نوسازی ناوگان فرسوده ۲۰ میلیون تومان وام با بهره ۱۶ درصد با باز پرداخت ۴ ساله ماهیانه حدود ۵۷۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سلیمانی از فعالیت حدود سه هزار و ۷۸۰ دستگاه انواع خودرو شامل تاکسی و خودرو شخصی در سرویس مدارس خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۳۰ درصد آنها چند نوبته هستند و این طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کرمانشاه - تاکسیرانی - دستگاه - تاکسی - ناوگان - افزایش - فرسوده - خودرو - اینکه - نوسازی - تومان - سلیمانی - تعداد - عنوان - اظهار - اشاره - گرفته - مدیرعامل - مسافربر - کرایه -

نظر شما در مورد : برخورد با ۷۴۷ مسافربر شخصی در کرمانشاه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها