مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4285 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 -ساعت : 14:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مازیار حسینی:

ترافیک و آلودگی هوا اصلی ترین چالش های پیش روی تهران است

مازندشورا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه ترافیک اصلی ترین چالشی است که در تهران با آن مواجه هستیم، افزود: گسترش حمل و نقل ریلی ، ارتقاء فرهنگ ترافیکی و حل چالش آلودگی هوا اولویت های اصلی پیش روی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران است.

مازندشورا:

بلدیه|مازیار حسینی با بیان اینکه بحث های حمل و نقلی در حال حاضر اولویت شهرداری تهران است ، در این باره اظهار کرد: در حال حاضر توسعه حمل ونقل ریلی به عنوان یک برنامه 100 درصد عمرانی پیش روی شهرداری تهران است که با توجه تجربیات پیشین در حوزه فنی وعمرانی، تلاش می کنیم در این عرصه گام های موثری برداریم.
حسینی با تاکید بر اینکه هر فردی که در تهران زندگی کند از ترافیک به عنوان اصلی ترین چالش شهر تهران یاد می کند ، اذعان کرد: من نیز در کنار خانواده ام در این شهر زندگی و تردد می کنم و امروز به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، باور دارم بکار گیری هر ایده ای که بتواند در این راه به کاهش ترافیک کمک کند،باید به طور جدی مورد توجه باشد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه آلودگی هوا در شهر تهران ، منشا های دیگری هم به غیر از بحث خودرو دارد، در این باره گفت: ایده های زیادی در حوزه نرم افزاری حمل و نقل و ترافیک شهر تهران وجود دارد، از این رو تلاش می کنیم با راه اندازی کمیته های مشاوران و تشکیل کمپین های متعدد، از کمک همه نیروهای صاحب نظر استفاده کرده وایده های قابل اجرا را پیاده سازی کنیم. 
حسینی تصریح کرد: حمل و نقل و ترافیک در شهر تهران موضوع اول شهری است که چه بخواهیم و چه نخواهیم در مدیریت آن با چالش هایی مواجه هستیم اما به عنوان مدیری که اهل مواجهه با چالش هستم تلاش می کنم تا با انرژی و علاقه در این مسیر حرکت کنم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - ترافیک - عنوان - شهرداری - اینکه - حسینی - معاون - زندگی - تاکید - آلودگی -

نظر شما در مورد : ترافیک و آلودگی هوا اصلی ترین چالش های پیش روی تهران است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها