مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42873 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 13:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی واگذاری جاده«هومند»به«آبسرد»به شهرداری

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از درخواست شهرداری آبسرد برای واگذاری جاده «هومند» به «آبسرد» به شهرداری خبر داد و افزود: این درخواست مورد بررسی قرار می گیرد.

مازندشورا:داوود کشاورزیان پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی دماوند،در خصوص این بازدید گفت: در این بازدید ارتقاء راه روستای «صالح آباد» به کیلان از راه روستایی به راه فرعی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در خصوص ارتقاء محور آبسرد به کیلان هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اضافه کرد: محور آبسرد به کیلان جزو پروژه محور آبسرد به ایوانکی و در دستور کار شرکت سازنده است.

کشاورزیان در خصوص واگذاری محور «هومند» به آبسرد به شهرداری آبسرد نیز گفت: شهرداری آبسرد درخواست این واگذاری را داده است و این مسیر نیز با سرمایه شهرداری ساخته شده و به همین دلیل از همکاران خواستم، این درخواست را مورد بررسی قرار داده و تصمیمات لازم را بگیرند.

داوود کشاورزیان، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای صبح پنج شنبه و با دعوت نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به این منطقه سفر کرده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آبسرد - شهرداری - بازدید - کیلان - بررسی - کشاورزیان - واگذاری - راهداری - درخواست - ارتقاء - هومند - دماوند - داوود -

نظر شما در مورد : بررسی واگذاری جاده«هومند»به«آبسرد»به شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها