مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42878 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 14:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ازبین رفتن بسیاری ازسرمایه های اصفهان درفرهنگسراها

مازندشورا: شهردارآنلاین: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان گفت: بسیاری از سرمایه های شهر اصفهان در فرهنگسراها از بین رفته است.

مازندشورا: کوروش محمدی پیش از ظهر پنجشنبه، در کمیسیون تلفیق شورای شهر اصفهان، اظهار داشت: راه اشتباهی در مسیر واگذاری فرهنگسراها، صدور مجوز احداث و نقشه های اجرا و همچنین طرح اولیه فرهنگسراها طی شده است.

وی بیان داشت: امروز درحالی بخش عمده ای از فرهنگسراها با مشکلات و چالش های جدی مواجه است که بسیاری از سرمایه های شهر اصفهان در فرهنگسراها از بین رفته است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: بهینه سازی استفاده از فضای فرهنگسراها در دستور کار شورای پنجم و به ویژه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اصفهان قرار دارد.

وی با اشاره به وضعیت فرهنگسراهای تحت پوشش شهرداری اصفهان اظهار کرد: چندین ماه است که مطالعات و بررسی وسیعی در حوزه فرهنگسراها داشتم و شاهد بودم در حالی فضاهای وسیعی به فرهنگسراها اختصاص یافته است که هیچ کاربردی ندارد.

 نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اصفهان تصریح کرد: به عنوان مثال در فرهنگسراهای شرق اصفهان تنها چند نفر در یک ساختمان چند طبقه با فضاهای مناسب و امکانات و تجهیزات مشغول به فعالیت هستند که این فرهنگسراها غالبا دو روز در هفته فعالیت می کند.

وی اضافه کرد: لازم است، از ظرفیت و پتاسیل های موجود در فرهنگسراها که سالیان سال خاک می خورد در راستای توسعه فرهنگی شهر و اجتماعی استفاده شود.

محمدی گفت: با طراحی و برنامه ریزی به ویژه در بحث برون سپاری خدمات فرهنگی، پس از واگذاری ها متناسب با شرایط خاص و معیارهای مناسب صورت گیرد که شاهد توفیق حداکثری در راستای تحقق اهداف فرهنگی و بهینه سازی استفاده از خدمات فرهنگسرا ها برای شهروندان باشیم.

وی اضافه کرد: هر فردی با هر شرایطی نمی تواند یک فرهنگسرا را اداره کند بلکه باید طرح و برنامه و در این حوزه تخصص لازم را داشته باشد تا بتوانیم اعتماد کنیم و برون سپاری را به درستی و مطابق مصالح شهروندان و کلانشهر اصفهان انجام بدهیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصفهان - فرهنگسراها - فرهنگی - شورای - کمیسیون - استفاده - اجتماعی - شورای شهر - فعالیت - برنامه - اضافه - راستای - خدمات - شهروندان - فرهنگسرا - مناسب - سپاری - ورزشی - واگذاری - اظهار - محمدی - تصریح - بهینه - وسیعی - فرهنگسراهای - بسیاری - فضاهای -

نظر شما در مورد : ازبین رفتن بسیاری ازسرمایه های اصفهان درفرهنگسراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*