مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42894 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 18:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسؤولان خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کنند

امام جمعه چمستان:

مسؤولان خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کنند

مازندشورا: امام جمعه چمستان گفت: پذیرش مسؤولیت کمال است هر کس که لیاقت مسؤولیت را پیدا کرد در خدمت خالصانه و صادقانه به مردم خرج کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سیداحمد جباری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: این فرموده امام راحل است که حفظ نظام از اوجب واجبات است و جایی دیگر فرمودند حفظ نظام از حفظ جان امام معصوم واجب‌تر و والاتر است، دیگر نمی‌شود کلامی بالاتر از این بیان کرد.

وی افزود: حکومت و نظامی که همه انبیاء موظف به تشکیل آن بودند اما برخی هم موفق نبودند، نظام اسلامی از آرمان‌های ائمه اطهار(ع) نیز بود به خاطر اینکه همه ظرفیت حکومت اسلامی رشد جامعه و سعادتمندی بشر است، پیغمبر هم باید فدای نظام اسلامی شود که چنین هم می‌شد و در مدت رسالت هم اتفاقات زیادی افتاد.

امام جمعه چمستان تصریح کرد: پذیرش مسؤولیت کمال است البته باید از مسؤولیت ترس هم داشت زیرا شیطان در کمین است اما هر کس که لیاقت مسؤولیت را پیدا کرد باید در راستای خدمت خالصانه و صادقانه به مردم خرج کند.

این مسؤول اظهار کرد: مردم بی‌جهت داد نمی‌زنند و فریاد اعتراض سر نمی‌دهند، گاهی اوقات ادارات بیماری‌های دارند که از گذشته مانده است، معطل کردن مردم، سر گردان کردن و ... که در ادارات وجود دارد.

جباری خطاب به مسؤولان گفت: اگر از بستگان شما به اداره‌ای مراجعه کنند، چه خواهید کرد؟ همین کار را برای همه مردم انجام دهید زیرا مردم از نظام اسلامی و مسؤولان چنین انتظاری را دارند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه، اظهار کرد: اصل تجمعات اخیر به دلیل انباشت مطالبات بود که نتوانستند به آن برسند ولی عده‌ای از این تجمعات سوء استفاده کردند و خسارات زدند که مجموعه نیروهای انقلاب آن را خاموش کردند.

علی اسماعیلی به برگزاری همایش‌های روز مجلس که در نور، آمل و تهران با حضور نوری‌های مقیم برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این همایش‌ها اهدافی دنبال شد، نخست کسانی که مسؤول هستند باید پاسخگو باشند زیرا مردم حق پرسش دارند و دوم  اجرای وظیفه نظارتی مجلس و پیگیری مطالبات مردم که از نمایندگان انتظار دارند.

وی تصریح کرد: اعتماد ملی اصل و ضرورت جامعه ما است و باید تلاش کنیم همه در کنار هم و با همدلی امورات را به پیش ببریم، دشمن، دشمن است و کاری جز دشمنی ندارد و تنها وحدت و همدلی و رابطه تنگاتنگ مدیران و مردم می‌تواند اعتماد ایجاد کند.

این مسؤول با اشاره به اقدامات عمرانی در شهرستان نور، افزود: در سال 94 تلاش بر خروج وضعیت نامطلوب بیمارستان نور بود و در مرحله بعد احداث بیمارستان 160 تخت‌خوابی جایگزین، اما امسال تا پایان سال دو ماه بیشتر نمانده و به رغم سه بار هماهنگی با مسکن و شهرسازی و تامین ردیف بودجه و تعیین 2 میلیارد تومان هنوز کلنگ نخورد، که امیدواریم در اسفندماه جاری کلنگ‌زنی شود.

اسماعیلی از اختصاص اعتبار 5 میلیارد تومانی استادیوم ورزشی شهر نور، اعتبار هزار میلیاردی برای گازرسانی به بلده خبر داد و گفت: اجرای طرح فاضلاب شهرهای نور، رویان و ایزدشهر به ماده 20 ارجاع و اگر بخش خصوصی مشارکت کند اجرا می‌شود ولی اگر بخش خصوصی ورود پیدا نکند در سال آینده به ماده 23 الحاقی ارجاع و از منابع دولتی اجرایی می‌شود.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - دارند - اظهار - مسؤول - مسؤولیت - مسؤولان - شهرستان - اعتماد - اسماعیلی - مطالبات - همدلی - میلیارد - خصوصی - ارجاع - اعتبار - تجمعات - بیمارستان - ادارات - حکومت - افزود - شورای - صادقانه - جامعه - خالصانه - چمستان - تصریح - جباری -

نظر شما در مورد : مسؤولان خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها