مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42895 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 -ساعت : 18:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آل‌سعود عروسک‌ کوکی آمریکاست

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

آل‌سعود عروسک‌ کوکی آمریکاست

مازندشورا: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آل‌سعود فهم مناسبی از قرآن نداشت و امروز به عروسک کوکی آمریکا تبدیل شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله مهدی گنجی عصر امروز در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآنی کریم ویژه خانواده‌های ناجا منطقه دو کشور با حضور مستقبلین استان‌های گیلان، گلستان، سمنان و مازندران در سالن انصارالمهدی قرارگاه انتظامی استان، اظهار کرد: برای انسان هر مقدار که میسر است باید قرآن بخواند.

وی با اعلام اینکه درک فهم قرآن بسیار مهم است، تصریح کرد: آل‌سعود از قرآن چیزی نفهمید که اینگونه نسبت به مسلمانان یمن و دیگر کشورهای تعدی می‌کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد: برای درک قرآن باید در کنار اهل بیت قرار گیریم، آل‌سعود فهم مناسبی از قرآن نداشت و امروز به عروسک کوکی آمریکا تبدیل شده است.

این مسؤول ادامه داد: محال است دل مرده و آلوده بتواند اسرار قرآن را بخواند، باید سعی کنیم در پاکی زندگی کنیم و برای دست‌یابی به پاکی باید قرآن و اهل بیت را در کنار هم داشته و از آنها اطاعت کنیم، اگر در کلاس طهارت و تقوا زندگی کنیم از دریای عظیم قرآن بهره‌برداری کنیم.

گنجی اضافه کرد: شرط فهم قرآن و استفاده معرفتی از قرآن ترک گناه است و گناه دل را می‌میراند.

وی گفت: اگر انسان می‌خواهد مانند شهدا جان دهند و به هدایت برسد و اهل نجات باشد و حسرت و افسوس نخورد باید درس قرآن بخواند.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بخواند - آل‌سعود - اضافه - زندگی - انسان - امروز - مدرسین - علمیه - جامعه -

نظر شما در مورد : آل‌سعود عروسک‌ کوکی آمریکاست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها