مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 429 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 دی 1393 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درگیری در کلاردشت، توافق در ساری

شایعه تغییر استاندار مازندران جدی تر شد

درگیری در کلاردشت، توافق در ساری

اختصاصی مازند شورا: اگرچه تعدد این بیانیه ها بیش از آنکه سبب تثبیت جایگاه استاندار شده باشد به شایعات تغییر آن دامن زده است

اختصاصی مازند شورا: شاید تنها چند ماه پس از انتصاب ربیع فلاح به عنوان استاندار مازندران زمزمه های رفتن وی نیز آغاز شد زمزمه هایی که گاه نجوای آنها بیش از محافل خصوصی بوده و با انعکاس در رسانه ها، واکنش روابط عمومی استانداری و برخی از نخبگان و حامیان استاندار را برانگیخته است.

فارغ از اینکه علت یا علل عدم تثبیت جایگاه استاندار دولت تدبیر امید در میان نخبگان سیاسی و افکار عمومی چه می باشد اما بی شک این عدم ثبات روانی سبب شد وی هر از چند گاهی مورد حمایت ائمه جمعه، برخی از نخبگان سیاسی و به طور متعدد مورد حمایت بیانه ای روسای ستاد روحانی در مازندران قرار گیرید تا شاید امنیت روانی مدیریت ارشد استان مازندران تامین گردد.

لذا روسای ستاد دکتر روحانی و نزدیکان به گفتمان تدبیر و امید در صدد صدور بیانیه های متعدد برآمدند و هر از گاهی با جمع آوری امضاهایی، حمایت خود را از استاندار رسانه ای می نمودند. اگرچه تعدد این بیانیه ها بیش از آنکه سبب تثبیت جایگاه استاندار شده باشد به شایعات تغییر آن دامن زده است. تا اینکه در هفته گذشته برخی از روسای ستاد روحانی در مازندران درشهر کلاردشت گرد هم آمادند اما نه تنها حاضر به امضای بیانیه حمایتی از قبل تنظیم شده نشدند بلکه با درگیری لفظی جلسه به تشنج کشیده شد.

لذا در حالی که کلاردشت شاهد درگیری و اختلاف نظر پیرامون حمایت از استاندار بوده است اما طی روزهای گذشته شهر ساری شاهد توافقات برخی از نخبگان سیاسی با یکی از گزینه های احتمالی برای استانداری مازندران بوده است. به نحوی که برخی از اعضای ستاد روحانی در نشست های جداگانه با ایشان حمایت خود را از استانداری وی اعلام داشتند این درحالی است که نام یکی از مشاوران استاندار نیز در جمع حامیان گزینه جایگزین استانداری مازندران دیده می شود.

وی روز گذشته در گفت و گو با مازند شورا ضمن حمایت کامل از گفتمان اعتدال و دولت تدبیر و امید اظهار داشت حاضر به حمایت بی چون چرا از هیچ کس نیستیم و تنها عملکردی که مورد رضایت حماسه آفرینان 24 خرداد باشد را حمایت خواهیم کرد.

 

مازند شورا به زودی زوایای بیشتری از این صف بندی ها را منتشر خواهد کردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استاندار - مازندران - ربیع فلاح - کلاردشت - -

نظر شما در مورد : درگیری در کلاردشت، توافق در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها