مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42918 -تاریخ انتشار : جمعه 22 دی 1396 -ساعت : 12:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب امتیاز در فشردگی لیگ برتر والیبال تعیین‌کننده است

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران:

کسب امتیاز در فشردگی لیگ برتر والیبال تعیین‌کننده است

مازندشورا: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: کسب امتیاز در فشردگی لیگ برتر والیبال برای دیدارهای پلی‌آف و حضور در جمع تیم‌های بالای جدول بسیار اثرگذار و تعیین‌کننده است.

مازندشورا:بهروز عطایی امروز در شهرستان آمل، اظهار کرد: به برد مقابل تیم رعد پدافند کاشان در هفته شانزدهم و پنجمین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور نیاز داشتیم و به نتیجه لازم دست یافتیم.

وی با اشاره به اینکه هر پیروزی می‌توان در این برهه از لیگ برتر برای تیم‌ها بسیار مهم باشد، افزود: فشردگی امتیازات در این زمان از لیگ برتر با توجه به هر برد جایگاه تیم را شاید چند مکان تغییر دهد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه به برد مقابل پدافند نیاز داشتیم و سعی کردیم بازی را به گونه مطلوب کنترل کنیم، ادامه داد: شاگردانم جریان بازی در این میدان را طوری به سود خود کشانند تا بتوانند دستورات کادر فنی را در زمین اجرا کنند و به خوبی به سه امتیاز شیرین خانگی دست یابند.

عطایی گفت: در دیدار مقابل کاله مازندران و رعد پدافند بازی قابل قبولی را دو تیم ارائه دادند هر چند در مجموع بازی بسیار گرم و پر تحرک را از دو تیم ندیدیم ولی از نتیجه بازی و عملکرد تیم خود رضایت دارم.

86012/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : والیبال - پدافند - مقابل - مازندران - نتیجه - اینکه - بسیار - داشتیم - دیدار - عطایی - سرمربی - امتیاز - فشردگی -

نظر شما در مورد : کسب امتیاز در فشردگی لیگ برتر والیبال تعیین‌کننده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها