مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42919 -تاریخ انتشار : جمعه 22 دی 1396 -ساعت : 12:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 21 دی

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 21 دی

مازندشورا: بودجه مازندران متناسب با ظرفیت‌های آن نیست، اهداف تغییرات مدیریتی در مازندران، کم‌لطفی مسؤولان سیمرغ به قهرمان ملی و آل‌سعود عروسک‌ کوکی آمریکاست جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


بودجه مازندران متناسب با ظرفیت‌های آن نیست/به‌دنبال اصلاح بودجه استان هستیم
استاندار مازندران گفت: بودجه استان متناسب با ظرفیت‌های لازم آن نیست و به همین منظور به دنبال اصلاح بودجه مازندران هستیم و در این راه از نمایندگان در مجلس کمک می‌گیریم.


اهداف تغییرات مدیریتی در مازندران
آنچه برای مازندران و مردم آن از همه چیز مهم‌تر است، این است که تغییرات منجر به اصلاح و بهبود امور استان شود و همه مردم انتظار دارند بهبود امور را در آینده‌ای نه چندان دور به طور واقعی و ملموس احساس کنند.


کم‌لطفی مسؤولان سیمرغ به قهرمان ملی/خستگی در تن «شایان» ماند!
شایان حمزه کشتی‌گیر خوش آتیه سیمرغی قهرمان رقابت‌های عمومی کشتی آزاد بزرگسالان کشور شد و در بی‌خبری مسؤولان بدون برگزاری مراسم استقبال برگشت.


محور کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود/اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به انسداد محور کندوان، گفت: محدودیت انسداد شبانه محور هراز روزهای شنبه تا سه‌شنبه به جزء ایام تعطیلات اعمال می‌شود.


انتقال جسد دختر جوان به پزشکی قانونی ساری/اعزام کارشناسان برای شناسایی هویت مقتول
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران درباره آخرین وضعیت قتل دختر جوان در سمسکنده ساری، گفت: جسد این دختر برای بررسی زمان و نحوه قتل به پزشکی قانونی ساری انتقال پیدا کرد.


آل‌سعود عروسک‌ کوکی آمریکاست
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آل‌سعود فهم مناسبی از قرآن نداشت و امروز به عروسک کوکی آمریکا تبدیل شده است.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - بودجه - اصلاح - استان - قانونی - پزشکی - خبرگزاری - کندوان - شایان - انسداد - انتقال - آل‌سعود - قهرمان - تغییرات - متناسب - اخبار - ظرفیت‌های - هستیم - بهبود - پربازدیدترین - مسؤولان -

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 21 دی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها