مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42929 -تاریخ انتشار : جمعه 22 دی 1396 -ساعت : 23:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تردد سنگین خودروها در محور هراز/ کندوان یک‌طرفه است

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبرداد

تردد سنگین خودروها در محور هراز/ کندوان یک‌طرفه است

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: تردد خودروها در محور هراز به‌صورت سنگین و در محورهای سوادکوه و سمنان مازندران به‌صورت عادی و در محور کندوان به‌صورت پرحجم است.

مازندشورا:محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در محدوده وانا تا پلور محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

وی با اشاره به تردد عادی و روان خودروها در محورهای سمنان مازندران و سوادکوه، اضافه کرد: آمد و شد خودروها در محدوده مرزن‌آباد تا تونل کندوان محور کرج چالوس به‌صورت پرحجم و روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با تأکید بر پرهیز از سبقت و سرعت غیرمجاز خودروها هنگام بروز ترافیک، خاطرنشان کرد: توصیه ما به رانندگان این است با صبوری بیشتری به تردد ادامه دهند.

این مسؤول یادآور شد: با توجه به شرایط فصلی همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

هاشمی با بیان اینکه از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم، افزود: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.

وی گفت: تردد تمامی تریلی به جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از محور سوادکوه و همچنین تردد تمامی کامیون و کامیون به جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب از محور هراز ممنوع است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودروها - مازندران - کندوان - راه‌های - حاملان - تمامی - موادسوختی - فاسدشدنی - ادامه - کامیون - ترافیک - هاشمی - یک‌طرفه - محدوده - مدیریت - سوادکوه - رانندگان -

نظر شما در مورد : تردد سنگین خودروها در محور هراز/ کندوان یک‌طرفه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها