مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42930 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 07:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۵۲ درصد مردم تهران با روند فعلی بارندگی فاقد آب شرب خواهند بود

فرماندار تهران:

۵۲ درصد مردم تهران با روند فعلی بارندگی فاقد آب شرب خواهند بود

مازندشورا: فرماندار تهران با بیان اینکه در ۴۷ سال گذشته کمترین میزان آب را داشته‌ایم و اگر بارندگی‌ها در تهران به همین روند باشد ۵۲ درصد مردم تهران فاقد آب شرب خواهند بود، گفت: وضعیت آبی در تهران بحرانی‌تر از بیرجند و خراسان‌جنوبی است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی در جلسه شورای اداری خراسان‌جنوبی با حضور استانداران ادوار خراسان، اظهار کرد: در استان خراسان‌جنوبی چند ارزش وجود دارد که در کشور کمتر دیده می‌شود.

وی اظهار کرد: خراسان‌جنوبی ظرفیت‌های بسیاری دارد و زیرساخت‌های بسیاری در استان ایجاد شده است.

فرهادی افزود:  وجدان کاری که در مردم متدین و پرکار این استان دیده می‌شود و تربیت نیروی انسانی، از ارزش‌های خراسان‌جنوبی است.

فرماندار تهران بیان کرد: تربیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه یک کشور است که در خراسان‌جنوبی به واسطه سمن‌ها، صندوق‌ها و تعاونی‌هایی که تشکیل شده و شعبه‌های مختلفی که دارند، این نیروی انسانی وجود دارد.

وی افزود: مردمان بیرجند و خراسان‌جنوبی با قناعتی که دارند ماندگارتر بوده و باید کاری انجام دهیم که جمعیت در استان بماند.

فرماندار تهران ادامه داد: زیرساخت‌های خوبی در استان ایجاد شده از جمله فرودگاه، دو بانده شدن جاده‌ها، احداث کارخانه سیمان باقران، فولاد قاین و گازرسانی که ظرف ۱۱ ماه انجام شد.

فرهادی بیان کرد: کارهای بزرگی در استان انجام شده اما برای ماندگاری جمعیت کارهای بزرگتری از جمله ایجاد گلخانه‌ها، اشتغال و توجه به صنایع دستی باید مورد توجه باشد.

وی یادآورشد: با توجه به وجود چهار بازارچه مرزی متاسفانه استفاده بهینه از این مزیت نداشته‌ایم که امیدواریم با وجود نیروهای دلسوز و پیگیری‌های استاندار خراسان‌جنوبی شاهد رشد استان باشیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خراسان‌جنوبی - استان - تهران - نیروی - انسانی - فرماندار - ایجاد - فرهادی - دارند - کارهای - جمعیت - اظهار - افزود - تربیت - بسیاری -

مطالب مرتبط با : ۵۲ درصد مردم تهران با روند فعلی بارندگی فاقد آب شرب خواهند بود
نظر شما در مورد : ۵۲ درصد مردم تهران با روند فعلی بارندگی فاقد آب شرب خواهند بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها