مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4294 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 -ساعت : 16:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته حمل ونقل شورا تاکید کرد؛

طرح جامع حمل و نقل در مرحله رسیدگی نهایی است

مازندشورا: رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهرتهران گفت: طرح جامع حمل و نقل و ترافیک در کمیسیون عمران و حمل ونقل شورا در مرحله رسیدگی نهایی است.

مازندشورا:

بلدیه|محسن سرخو در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه در خصوص لزوم پیگیری دریافت گزارشات عملکرد و پیشرفت مرتبط با مصوبات شورا از سوی مجموعه شهرداری تهران و تهیه فهرستی از موارد نقص گزارش شهرداری جهت رسیدگی توسط هیئت رئیسه و یا کمیسیون های مرتبط گفت: در ارتباط با مصوبات شورا ظرف سه سال گذشته، در بعضی موارد علی رغم اینکه تعدادی از این مصوبات زماندار بوده است و در تعدادی نیز زمابندی هایی برای ارائه گزارش ذکر شده است، از سوی شهرداری گزارشی به شورا در خصوص عملکرد و پیشرفت مرتبط با مصوبات مذکور ارائه نشده است.وی ضمن ابراز نگرانی از نداشتن حتی یک گزارش کامل از سوی شهرداری در ارتباط با برخی مصوبات شورا در پایان گفت: با توجه به قرار گرفتن در سال پایانی شورا و همچنین نهایی شدن بسیاری ازمصوبات، قابل قبول نیست که حتی یک گزارش کامل از سوی شهرداری مرتبط با برخی مصوبات نداشته باشیم.
سرخو پیشنهاد داد: باتوجه به اینکه سال آخر شورای چهارم را پیش رو داریم مناسب است در روزهای یکشنبه، شورا به بررسی امور داخلی بپردازد.
رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران علام کرد: طرح جامع حمل ونقل و ترافیک در کمیسیون عمران و حمل ونقل شورا در مرحله رسیدگی نهایی است و بزودی به صحن آورده می‌شود.
سرخو ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه هموطنان عزیز و همکاران در عرصه مدیریت شهری، حلول ماه شوال المکرم و فرا رسیدن فرخنده عید سعید فطر، روز شکوفایی فطرت و نزول رحمت الهی را به تمامی مسلمانان به ویژه مردم پارسا و پاک طینت شهر تهران تبریک و تهنیت گفت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مصوبات - شهرداری - گزارش - مرتبط - تهران - نهایی - رسیدگی - تعدادی - اینکه - ارائه - شورای - ارتباط - ترافیک - مرحله - عملکرد - کمیته - موارد - پیشرفت - کمیسیون -

نظر شما در مورد : طرح جامع حمل و نقل در مرحله رسیدگی نهایی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها