مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42952 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 14:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایمن‌سازی۱۳ پاساژ بازار به زودی/ علاء‌الدین ۸۰ درصد ناایمن است

قدیری خبر داد:

ایمن‌سازی۱۳ پاساژ بازار به زودی/ علاء‌الدین ۸۰ درصد ناایمن است

مازندشورا: معاون پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انجام اقداماتی برای ایمن‌سازی ۱۳ پاساژ در بازار تهران خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود قدیری در مورد انجام اقداماتی برای ایمن‌سازی پاساژ‌های بازار اظهار کرد: ما با شهردار ناحیه بازار منطقه ۱۲ تاکنون دو جلسه در راستای انجام اقداماتی برای ایمن‌سازی برخی پاساژ‌ها برگزار کرده‌ایم و امروز سومین جلسه برگزار می‌شود و قرار است با مسئولان ۱۳ پاساژی که به صورت داوطلبانه برای ایمن‌سازی اقدام کرده‌اند هماهنگی‌های لازم صورت گیرد و آن‌ها بر اساس دستورالعمل مناسب و قابل اجرایی که به آن‌ها می‌دهیم ایمن‌سازی‌ها را انجام دهند. امیدوارم این جلسه‌های فنی و اجرایی نتیجه خوبی داشته باشد و ایمن‌سازی این پاساژ‌ها آغاز شود.

معاون پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تاکید بر اینکه ساختمان‌های قدیمی هم قابلیت ایمن‌سازی دارند، افزود: این ساختمان‌ها اگر فرسوده نباشند و قابلیت استفاده داشته باشند می‌شود ایمنی آن‌ها را بالاتر برد. البته نکته مهمی که وجود دارد این است که دستورالعمل‌ها بعد از اجرا باید نگهداری شوند و این کار‌ها ادامه دار باشد. چرا که اگر نظم نباشد و بعد از انجام کار‌ها دستورالعمل رها شود دوباره ممکن است که ساختمان از ایمنی لازم خارج شود.

وی در همین رابطه به وضعیت پاساژ علاء‌الدین اشاره کرد و به ایسنا گفت: این پاساژ اقداماتی را انجام داد؛ اما من در حال حاضر به شما می‌گویم که این ساختمان از عملکرد خود خارج شده و حدود ۸۰ درصد ناایمن است؛ ولی اگر نگهداری مناسب بعد از ایمن‌سازی انجام شود در صورت وقوع حادثه، خسارت کم و قابل کنترل خواهد بود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایمن‌سازی - آن‌ها - ایمنی - اقداماتی - بازار - پاساژ - قابلیت - نگهداری - اجرایی - ساختمان - کار‌ها - برگزار - ناایمن - علاء‌الدین - پاساژ‌ها - قدیری - دستورالعمل - مناسب -

مطالب مرتبط با : ایمن‌سازی۱۳ پاساژ بازار به زودی/ علاء‌الدین ۸۰ درصد ناایمن است
نظر شما در مورد : ایمن‌سازی۱۳ پاساژ بازار به زودی/ علاء‌الدین ۸۰ درصد ناایمن است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها