مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42956 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 15:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت‌نام یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد

ثبت‌نام یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

مازندشورا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کردند که روند ثبت‌نام تا 30 دی‌ماه ادامه دارد.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی امروز در شهرستان ساری، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مازندران، اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون تا 30 دی‌ماه در مازندران ادامه دارد و علاقه‌مندانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشدن می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.quranedu.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون یک‌هزار نفر از مازندران در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کردند، افزود: ظرفیت مازندران برای ثبت‌نام در این مسابقات بیشتر از این‌هاست و علاقه‌مندان و فعالان قرآنی در روزهای باقی مانده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون از شهرستان بابل 363 نفر، تنکابن 180 نفر و ساری 88 نفر ثبت نام کرده‌اند، تصریح کرد: این دوره از مسابقات در چهار گروه «حفظ قرآن کریم»، «ترجمه و مفاهیم قرآن کریم»، «معارف اهل بیت (ع)» و «انس با قرآن کریم» در ٢٦ رشته به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

حیدری با اشاره به تفاهم با سازمان‌ها و مراکز فرهنگی قرآنی استان برای اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام در مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یکی از ظرفیت‌های قرآنی محسوب می‌شوند که روند ثبت‌نام آنها انجام می‌پذیرد.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ثبت‌نام - مازندران - مفاهیم - سراسری - آزمون - مسابقات - تاکنون - قرآنی - استان - فرهنگی - اینکه - شهرستان - اوقاف - یک‌هزار - مدیرکل - اشاره - اقدام -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها