مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42970 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 17:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تسهیل حجم ترافیک تقاطع سه راهی آدران

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار گلستان از تسهیل حجم ترافیک سنگین تقاطع سه راهی آدران تا پایان سال خبر داد.

مازندشورا:علیرضا عرب، پیش از ظهر شنبه با اعلام این خبراظهار داشت: اتمام فونداسیون فیسینگ های رمپ خروجی وشروع عملیات قلوه ریزی پشت فیسینگ ها هم اکنون در حال انجام است.

عرب افزود در خصوص ویژگی های مهم این پروژه افزود: عملیات اجرایی این پروژه با بهترین روش های روز دنیا جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل عبور و مرور با جدیت تمام در حال انجام است، به طوری که با توجه به حجم ترافیک سنگین تقاطع سه راهی آدران، این معضل ترافیکی تا پایان سال تسهیل می یابد.

وی در ادامه شهروندان گلستانی را شایسته بهترین ها دانست و گفت: به سبب کاهش بار ترافیکی و به طبع صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی، احداث تقاطع غیرهمسطح در سه راه آدران یک پروژه ضروری است اکنون با پیشرفت قابل توجهی همراه بوده و اتمام فونداسیون فیسینگ های رمپ خروجی وشروع عملیات قلوه ریزی پشت فیسینگ ها را به خود دیده است.

شهردار گلستان خود را شریک مشکلات مردم خواند و بیان داشت: پروژه پل زیرگذر در یکی از اصلی ترین و پرترددترین خروجی و ورودی شهر قرار دارد و ما در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر با اتمام تونل به طول ۲۵۰ متر و رمپ های خروجی و ورودی هر کدام به طول ۱۵۰ متر است، ساخت سازهای بتنی دیواره پل را آغاز کنیم.

مدیریت شهری گلستان با اشاره به اینکه تابلوهای راهنمایی به اندازه کافی جهت شناسایی مسیرهای جدید نصب شده، اظهار داشت: از صبر و حوصله شهروندان جهت تحمل مشکلات ترافیکی که در این مدت برای آنان بوجود آمده تشکر می کنیم و تمام تلاش خود را برای اتمام به موقع این پروژه بزرگ عمرانی به کار خواهیم گرفت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - فیسینگ - اتمام - خروجی - شهروندان - تسهیل - ترافیکی - عملیات - آدران - تقاطع - ترافیک - مشکلات - ورودی - گلستان - بهترین - فونداسیون - اکنون - افزود - وشروع -

نظر شما در مورد : تسهیل حجم ترافیک تقاطع سه راهی آدران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها