تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 - ساعت : 17:36

کد مطلب: 42973 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رویکرد اجتماعی شهرداری شیراز در اولویت

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار شیراز گفت: سال آینده توجه بیشتری به رویکرد اجتماعی محور شهرداری شیراز خواهیم داشت

مازندشورا:حیدر اسکندرپور ظهر شنبه در دیدار مدیران شهرداری با نماینده ولی فقیه در فارس افزود: در آغاز تدوین برنامه جدید و بودجه سال ۹۷ هستیم و به پایان سال نیز نزدیک می شویم.

وی ادامه داد: با یک حجم تعهدات از گذشته مواجه هستیم و تسهیلاتی که گرفته شده که با توجه به کاهش پروانه های ساختمانی حدود ۵۰ درصدی در مقایسه با سال گذشته مشکل آفرین شده است.

شهردار شیراز تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود تنها راه برون رفت از مشکلات سرمایه گذاری است و اگر شاهد کاهش باغات هستیم به دلیل تامین بخشی از درآمدها به وسیله تغییر کاربری بوده است.

اسکندرپور افزود: سرمایه گذاران نیز به سمت استفاده از باغات و سپس تغییر کاربری می روند که در این راستا تاکید کردیم که تغییر کاربری داده نشود و بخش مسکن و ساخت و ساز نیز دیگر مشکل سرمایه گذاری است.

وی یادآور شد: نقاط آسیب پذیر شیراز از دیگر موارد با اهمیت است که در بودجه سال آینده رویکرد اجتماعی بودن شهرداری است زیرا شهرداری تنها خدماتی نیست.

شهردار شیراز تاکید کرد: به همین دلیل بودجه فرهنگی اجتماعی شهرداری در سال آینده بهتر دیده می شود.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #شیراز #بودجه #هستیم #تغییر #سرمایه #کاربری #اجتماعی #تاکید #آینده #باغات #گذشته #اسکندرپور #افزود #رویکرد #شهردار #گذاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رویکرد اجتماعی شهرداری شیراز در اولویت

*

*