مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42974 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 17:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گردش مالی۸میلیارد تومانی صنایع دستی درمازندران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور عمرانی استانداری مازندران، میزان گردش مالی و فروش نمایشگاه های صنایع دستی در استان را هشت میلیارد تومان اعلام کرد.

مازندشورا:علی نبیان ظهر شنبه در ستاد تسهیلات سفرهای نورزوی استان، برند سازی را از اولویت‌های بخش گردشگری و عاملی برای توسعه این بخش در استان خواندو بیان داشت: با فراهم کردن سوغات محلی و عرضه آن به مسافران و گردشگران می‌توان از ظرفیت اقتصادی بخش گردشگری در ایجاد تحرک اقتصادی بهره مند شد.

معاون عمرانی استانداری مازندران به ایجاد چند نانوایی برای پخت نان محلی در سوادکوه اشاره کردو آن را الگویی مناسب برای ارتقاء این بخش دانست و ادامه داد: مسئولان این شهرستان با کمترین هزینه توانستند در تحرک این بخش موفق باشند.

وی به برپایی نمایشگاه سالانه نوشهر در بخش گردشگری اشاره کردو افزود: امیدواریم در سال جاری با تنوع در بخش تولید و ارائه محصولات و سوغات محلی با بسته بندی و کیفیت مناسب همراه با عرضه انواع فرآورده‌های محصولات بومی نمایشگاه‌های متفاوتی را نسبت به سالهای گذشته داشته باشیم.

نبیان ایجاد نمایشگاههای محلی را در رونق گردشگری مؤثر دانست و افزود: برپایی این نمایشگاه‌ها مشتریان ثابتی را در بین گردشگران ایجاد خواهد کرد که همواره برای خرید از این مکان‌ها علاقمندی نشان می‌دهند.

معاون عمرانی استانداری مازندران از برپایی ۱۶ نمایشگاه در سطح استان خبر دادو یادآور شد: این نمایشگاهها در ۱۲ شهرستان استان با هدف پاسخگویی به نیازهای مسافران در بخش گردشگری ایجاد شدند.

وی به میزان فروش نمایشگاههای بومی مستقر در این شهرستانها اشاره کردو افزود: بالغ بر ۸ میلیارد تومان میزان فروش و گردش مالی این نمایشگاه‌ها بوده است که تولیدات استانی و کشوری در آنها عرضه می‌شد.

نبیان ارزش افزوده ایجاد شده حاصل از فروش تولیدات بخش گردشگری را موجب رونق اقتصادی و بهبود معیشت ساکنان بومی دانست و عنوان کرد: ارائه و عرضه تولیدات بومی و استفاده از توان داخلی مطابق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موردتاکید مقام معظم رهبری است.

وی همکاری فرمانداران و شهرداری‌ها را با فعالان عرصه گردشگری خواستار شدو ایجاد نمایشگاه در هر شهرستان را مهم دانست و خاطر نشان کرد: باید با انجام کار تیمی مشکلات نمایشگاه‌های دوره‌های گذشته را برطرف کرده وبرای تسهیل در عرضه تولیدات بومی و روستایی مکان‌های خوبی را در نظر بگیریم.

معاون عمرانی استانداری مازندران در خاتمه ایجاد امکانات رفاهی را در ورودی و خروجی‌های شهر مهم ارزیابی کردو اظهار داشت: ایجاد مکان‌های استراحتگاهی به همراه نماز خانه و سرویس‌های بهداشتی مناسب برای استفاده گردشگران از نکاتی است که باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایجاد - گردشگری - تولیدات - دانست - استان - نبیان - مناسب - شهرستان - نمایشگاه - افزود - اشاره - برپایی - اقتصادی - گردشگران - مازندران - معاون - استانداری - عمرانی - میزان - نمایشگاه‌ها - استفاده - مکان‌های - نمایشگاههای - محصولات - سوغات - مسافران - ارائه - همراه - نمایشگاه‌های - گذشته -

نظر شما در مورد : گردش مالی۸میلیارد تومانی صنایع دستی درمازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*