مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42985 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره مندی معلمان ازتخفیف10درصدی پرداخت عوارض

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: معلمان همدانی از تخفیف 10 درصدی در دفترچه تعرفه عوارض شهرداری بهره مند می شوند.

مازندشورا:اکبر کاوسی امید روز شنبه با تاکید بر جایگاه والا و ارزشمند معلمان در آموزش و تعلیم و تربیت اظهار کرد: تعامل با معلمان و فرهنگیان در دستور کار شورای شهرهمدان قرار گرفته است.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت و تجربه معلمان در آموزش های شهروندی شهرداری همدان اضافه کرد: در راستای فرهنگ سازی مسایل مختلف شهری به ویژه آموزش های شهروندی مد نظر مدیریت شهری قرار گیرد و دوره های لازم در قالب کلاس های درسی برای دانش آموزان آموزش داده شود.
وی تغییر رفتار و آموزش های شهروندی را از دوران کودکی و سنین پایین موثر دانست و گفت: نباید تنها به پرکردن حافظه کودکان پرداخت بلکه آموزش ها باید کاربردی باشد.
کاوسی امید خاطرنشان کرد: در صورت ایجاد مدیریت واحد شهری، آموزش و پرورش و معلمان نیز می توانند در امر آموزش های شهروندی و شهرنشینی کمک مدیریت شهری باشند.
وی با بیان اینکه با تدوین بسته فرهنگی مناسب، همدان نخستین شهر در کشور در این زمینه خواهد بود افزود: 27 سوال رهبر معظم انقلاب در تمدن نوین اسلامی در این بسته فرهنگی باید لحاظ شود.
وی خواستار پیشتازی همدان در اجرای اهداف تمدن نوین اسلامی شد و گفت: شورای پنجم اسلامی شهر همدان در نظر دارد تعامل خوبی با معلمان در جهت پیشبرد اهداف مختلف فرهنگی داشته باشد.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر تدوین بسته فرهنگی برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری اظهار کرد: می توان در محورهایی از بسته فرهنگی از نظرها و پیشنهادهای معلمان بهره گرفت.
هم اکنون بیش از 15 هزار معلم در مقاطع تحصیلی مختلف همدان اشتغال دارند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - معلمان - همدان - فرهنگی - اسلامی - مدیریت - شهروندی - شورای - اهداف - مختلف - تاکید - تعامل - پیشبرد - پرداخت - کاوسی - تدوین - اظهار -

نظر شما در مورد : بهره مندی معلمان ازتخفیف10درصدی پرداخت عوارض

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*