مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42987 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 21:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گره گشایی ازمشکلات مردم رویکرداصلی شوراها

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس کل دادگستری قزوین گفت: شوراهای اسلامی شهرها باید رویکرد اصلی خود را تصویب طرح هایی که گره از کار مشکلات مردم برمی دارد، قرار دهند.

مازندشورا: حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی شامگاه شنبه در نشست شورای اسلامی شهر قزوین افزود: یکی از راه های جذب رحمت الهی خدمت به مردم است چرا که رافت به خلق خدا و نفع رسانی به انسان ها موجب قرب و نزدیکی به خداوند می شود.
رییس کل دادگستری قزوین اضافه کرد: شوراهای اسلامی با خدمت به مردم در مسیر رحمت الهی قرار گرفته اند و افراد عضو شورا باید از این فرصت به شکل مطلوب استفاده کنند.
وی در ادامه خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر قزوین گفت: باید تلاش کنید با طرح های خود گره از کار مردم باز کنید و دنیا خواهی و قدرت طلبی در واقع کنار رفتن از مسیر رحمت الهی است که باید از آن پرهیز کنیم.
حجت الاسلام قدرتی ادامه داد: اعضای شورا با هر نگاه سیاسی باید از فرصت بدست آمده برای خدمت رسانی به شهروندان به نحو احسن استفاده کنند و مقام معظم رهبری نیز بارها به باید ها و نبایدهای شورای اسلامی شهر و وظایف 30 گانه شوراها پرداخته اند که این مهم نیز باید مورد توجه اعضای شورا قرار بگیرد.
وی به اعضای شورا توصیه کرد قانون را در مدار کار خود قرار داده و سعی کنند تمامی طرح ها و مصوبات آنان در مسیر قانون برای حل مشکلات مردم تصویب شوند.
حجت الاسلام قدرتی افزود: توجه به مختصات شهر اسلامی، تقویت هویت فرهنگی شهر، مبارزه با فساد و رشوه خواری در شهرداری ها، تقویت بعد نظارت بر شهرداری ها و مبارزه با تجمل گرایی در شهرداری ها از جمله وظایف شوراها هستند که باید به آن به شکل جدی توجه شود.
وی افزود: اگر شهر اسلامی با هویت اسلامی محقق شود امروز قریب به 200 هزار پرونده در سال و بیش از چهار هزار زندانی نخواهیم داشت و باید دید چقدر مهندسی ناهمگون شهری در این اعداد و ارقام تاثیر دارد.
رییس کل دادگستری قزوین گفت: حدود هشتاد درصد زندانی ها متعلق به اقشار متوسط رو به پایین هستند و باید با اختصاص بودجه به مناطق محروم تر نسبت به حل مشکلات و آسیب های اجتماعی این قشر با جدیت بیشتری اقدام کرد.
شورای اسلامی شهر قزوین دارای 9 عضو است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - قزوین - شورای - اعضای - شوراها - شهرداری - افزود - الاسلام - قدرتی - تقویت - مشکلات - مبارزه - زندانی - استفاده - رسانی - دادگستری - ادامه - وظایف - قانون -

نظر شما در مورد : گره گشایی ازمشکلات مردم رویکرداصلی شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*