مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42994 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 21:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تعاون مازندران:

برخی دستگاه‌ها اعتقادی به اجرای سیاستهای اقتصادی مقاومتی ندارند

مازندشورا: ساری - مدیرکل تعاون مازندران با تاکید برهمراهی دستگاهها برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: متاسفانه اعتقاد برای اجرایی شدن این سیاست ها در برخی دستگاهها وجود ندارد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر،کامران اصغری ظهر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه  اعتقاد به اجرایی کردن سیاست های  اقتصاد مقاومتی در بعضی دستگاهها وجود ندارد ، گفت: همگرایی با ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در همه دستگاهها باید مورد توجه قرار گیرد و راهکارها در کارگروههای تخصصی بررسی شود.

وی ادامه داد: همراهی کارشناسان با مدیران دستگاهها باید به گونه ای باشد که موانع و مشکلات تحقق سیاست ها را به خوبی روشن سازد.

اصغری  به سیاست های  ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی در بخش تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اشاره و  تصریح کرد: در این حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت های موجود برای توسعه  اقتصادی و رونق در بخش کسب و کار انجام خواهد داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ابراز امیدواری کرد: ضمانت اجرایی  تصمیماتی که در  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران  گرفته می شود مورد نظر قرار گیرد تا مدیران دستگاهها در بیان موانع موجود و رفع آن بیشتر تلاش کنند.

وی به صدور بخش نامه ها اشاره کردو بررسی آن را با دیدگاه کارشناسی خواستارشدو  خاطر نشان کرد: باید به بدنه اجرایی و کارشناسی فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان تاکید بیشتری شود تا مسائل  با نگاه کارشناسی عملیاتی شود.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقاومتی - اقتصاد - دستگاهها - تعاون - فرماندهی - اجتماعی - کارشناسی - سیاست - اقتصادی - اشاره - موجود - مازندران - موانع - مدیران - اجرایی - استان - بررسی - مدیرکل -

نظر شما در مورد : برخی دستگاه‌ها اعتقادی به اجرای سیاستهای اقتصادی مقاومتی ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها