مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 42995 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 21:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

موانع پرداخت تسهیلات بسته رونق تولید رفع شود

مازندشورا: ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به افزایش محدودیت ها در نظام بانکی خواستار رفع موانع پرداخت تسهیلات بسته رونق تولید شد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار مهر،  دلاور حیدرپور ظهر شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بر نقش تسهیل کننده این ستاد  تاکید کردو گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی باید جهت رفع موانع تلاش کند اما  تاکنون این امر محقق نشده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران به صدور مجوز در پنجره واحد اشاره کردو انجام استعلامات در این بخش را از عملکرد های این سازمان خواندو افزود :صدور مجوز از شش ماه به حدود ۴۵ روز تقلیل یافت اما برخی استعلامات هنوز در روند اداری زمان بر می شوند  که باید برای رفع این موانع تلاش کرد.

وی ادامه داد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان این اختیارات را دارد که روند صدور استعلامات را کاهش دهد تا این سازمان سریع تر در جهت خدمات دهی به مردم گام بردارد.

حیدرپور  به افزایش محدودیت ها در نظام بانکی نسبت به سال گذشته اشاره کردو یادآور شد:سال گذشته در پرداخت بسته رونق تولید چک برگشتی و بدهی جاری مانع نبود اما  در سال جاری این محدودیت ها وجود دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تاکید کرد: عدم پرداخت تسهیلات دریافتی در بانک ها موجب ایجاد محدودیت هایی  شده است.

وی خاطر نشان کرد : استفاده از ظرفیت های خالی در بخش های مختلف  و رسیدگی به موانع و چالش ها از خاصیت های مستتر در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بود که باید از آن استفاده کرد.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقاومتی - موانع - اقتصاد - مازندران - پرداخت - محدودیت - کشاورزی - فرماندهی - استعلامات - استفاده - گذشته - استان - تسهیلات - تولید - تاکید - اشاره -

نظر شما در مورد : موانع پرداخت تسهیلات بسته رونق تولید رفع شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها