مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43000 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 21:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دانشگاه مازندران:

۲۳ پروژه پژوهشی در دانشگاه مازندران در دست اجرا است

مازندشورا: ساری - رئیس دانشگاه مازندران از اجرای ۲۳ پروژه پژوهشی با ۴۴ میلیارد تومان اعتبار در این واحد دانشگاهی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سید خلاق میرنیا بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران از پرداخت کل  بدهی این دانشگاه خبر دادو گفت:  ۴۴ میلیارد تومان اعتبار در قالب ۲۳ پروژه در حال انجام و بودجه دولتی دانشگاه تغییری در این خصوص نداشته است.

وی به ارائه گزارشی در خصوص روند اجرایی امور پرداخت و  ادامه داد: در طول  ۱۰ سال  اخیر تنها یک میلیارد تومان تجهیزات خریداری شد که بعد از قبول مسئولیت در دو سال اخیر این رقم به  ۵.۵میلیارد تومان  اعتبار خرید تجهیزات آزمایشگاهی رسیده است.

رئیس دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی ابتدا باید فکر را تغییر داد ، افزود: با تغییر نگرش ودیدگاه نسبت به امور می توان به خوبی از امکانات موجود استفاده کرد.

میرنیا با تاکید بر اینکه  بسیاری از مدیران به مفهوم اقتصاد مقاومتی اعتقادی ندارند،  یادآور شد:برخی دستگاهها  انجام امور مردم را به عنوان کار خود تلقی نمی کنند ودر  بسیاری از موارد اشتغال به دلیل بی مبالاتی به تعطیلی کشانده شد.

وی با ابراز تاسف از بیکاری کارگرانی که زمانی دارای شغل بودند ، عنوان کرد: به دلیل رعایت نشدن موازین اقتصاد مقاومتی بسیاری به خاک سیاه نشانده شدند.

رئیس دانشگاه مازندران  گفت: هیچ بانکی به اقتصاد مقاومتی اعتقادی ندارد و تنها به دنبال سود خود است واینکه کدام واحد  تعطیل شده برای آنها  بی اهمیت است .

میر نیا تغییر نگرش را در حوزه های  مختلف  موجب تحقق یافتن اقتصاد مقاومتی خواندو اعلام کرد:  تازمانی که چشم ما به بیرون از دستگاه اداری و کف جامعه نباشد هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد  و اقتصاد مقاومتی تنها در حد یک شعار باقی خواهد ماند.

وی در خاتمه  اصل را در دانشگاه مازندران که حدود ۱۵ هزار دانشجو دارد ؛  رعایت قانون دانست و حمایت از ایده ها وخلاقیت های دانشجویان را از برنامه های خود خواندو افزود :دانشگاه  به طرحی که  اساتید ارائه می دهند پول پرداخت می کند زیرا به ظرفیت های دانشگاه و دانشجویان اطمینان دارد.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - مقاومتی - اقتصاد - مازندران - بسیاری - تغییر - پرداخت - دانشجویان - افزود - خواندو - اعتقادی - عنوان - رعایت - تغییری - میرنیا - پروژه - میلیارد - تومان - ارائه - اعتبار - تجهیزات -

نظر شما در مورد : ۲۳ پروژه پژوهشی در دانشگاه مازندران در دست اجرا است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها