مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43006 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 07:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جان باختن عابر پیاده بر اثر برخورد با قطار در ساری

سخنگوی اورژانس 115 مازندران اعلام کرد

جان باختن عابر پیاده بر اثر برخورد با قطار در ساری

مازندشورا: سخنگوی اورژانس 115 مازندران گفت: برخورد قطار با یک زن حدود 25 ساله در خط آهن ساری منجر به جراحات شدید و جان باختن او شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران، ذکریا اشکپور اظهار کرد: گزارشی از حادثه تصادف در جاده گلما ساری بر اثر برخورد دو دستگاه پراید و پاترول به مرکز پیام اورژانس 115 مازندران اعلام شد.

وی افزود: در این حادثه هشت نفر مصدوم شدند و با سه دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس وفائیان، اسماعیلی و فرهنگ پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری منتقل شدند که به گفته شاهدان یکی از خودروها سرویس مدرسه بود.

* انحراف مینی‌بوس در بیشه کلا محمودآباد

سخنگوی اورژانس 115 مازندران گفت: در حادثهای دیگر گزارشی از انحراف یکدستگاه مینی بوس در بیشه‌کلا محمودآباد به مرکز پیام اورژانس آمل اطلاع داده شد، در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که دو نفر به صورت سرپایی درمان شدند و یک مادر و پدر و کودک سه ساله آنها با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهدا محمودآباد منتقل شدند.
 
* برخورد قطار با عابر پیاده در ساری

اشکپور بیان کرد: حادثه دیگری نیز به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد و بلافاصله تیم امدادی از پایگاه اورژانس راهبند ساری به محل حادثه واقع در منطقه دخانیات اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه خانم حدود ۲۵ ساله با هویت مجهول در اثر برخورد با قطار دچار آسیب‌های شدید شد و جان باخت، تلاش‌های تیم فوریت‌های پزشکی در آمبولانس و بیمارستان امام خمینی(ره) ساری برای احیا ثمری نداشت.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اورژانس - حادثه - مازندران - برخورد - محمودآباد - اعلام - آمبولانس - بیمارستان - منتقل - مصدوم - انحراف - خمینی - گزارشی - فوریت‌های - پیاده - پزشکی - اشکپور - سخنگوی - دستگاه -

نظر شما در مورد : جان باختن عابر پیاده بر اثر برخورد با قطار در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها