مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43007 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 07:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 23 دی

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 23 دی

مازندشورا: دولتمردان جنگ سایبرناتیک را جدی بگیرند، صدور مجوز براساس بازار عرضه و تقاضا باشد، برنج طارم روی دست کشاورزان مانده است، دوست دارم در آن دنیا هم با هم ازدواج کنیم و دستگیری کلاهبردار یک میلیارد ریالی در شهرستان نور جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


دولتمردان جنگ سایبرناتیک را جدی بگیرند/ جنگ سایبری موج چهارم جنگ‌هاست/ تشریح حمله ویروسی استاکس‌نت به ایران
پژوهشگر علم استراتژیک می‌گوید: دولت‌مردان و بزرگان کشور جنگ سایبرناتیک را جدی بگیرند دشمن‌ روی جمهوری اسلامی ایران و نقاط ضعف و قوت شبکه برق، حمل‌ونقل، ارتباطات، سیستم‌های مالی و هواپیمایی تمرکز دارد.
 


صدور مجوز براساس بازار عرضه و تقاضا باشد/برخی سیاست‌ها سبب ورود فقر در روستاها شد
استاندار مازندران با بیان اینکه صدور مجوزها نباید احساساتی باشد و باید عرضه و تقاضا در نظر گرفته شود، این سؤال را مطرح کرد که به‌راستی مجوزات صادر شده برای کدام بازارِ عرضه و تقاضا است؟


برنج طارم روی دست کشاورزان مانده است/چرا صدای مسؤولان و نمایندگان درنمی‌آید؟
رئیس پژوهشکده ژنتیک و زیست‌فناوری برنج مازندران گفت: تمام شعارها و وعده‌های مسؤولان باید در عمل اتفاق بیفتد نه در حد حرف باشد چرا که اگر کشاورزان ناامید شوند و دست از تولید بردارند فردا برای اینکه به تولید محصولات بپردازد، دیر است.


دوست دارم در آن دنیا هم با هم ازدواج کنیم
سیده‌زهرا جان! دوست دارم بدانی تا قیامت فراموشت نمی‌کنم، آن‌قدر به تو علاقمند هستم که حاضرم در آن دنیا هم با هم ازدواج کنیم.


ثبت 40 میلیون نفرشب اقامت در مازندران طی 11 ماه
جانشین ستاد تسهیلات سفر مازندران گفت: بیش از 40 میلیون نفرشب اقامت از نوروز 96 تا 15 دی‌ماه 96 در این استان به ثبت رسیده است.


باد و باران در راه مازندران
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با تقویت سامانه بارشی شرایط برای ابرناکی مهیاتر شده و انتظار داریم شاهد بارش باران و وزش باد در آسمان مازندران باشیم.


دستگیری کلاهبردار یک میلیارد ریالی در شهرستان نور
فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری فردی که با جعل عنوان نمایندگی یک موسسه خیریه، یک میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - تقاضا - خبرگزاری - نفرشب - میلیون - ازدواج - باران - میلیارد - دستگیری - تولید - اقامت - کشاورزان - شهرستان - اخبار - سایبرناتیک - بگیرند - پربازدیدترین - اینکه - مسؤولان -

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 23 دی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*