مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43014 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طبیعت زیبای آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) میاندورود و میزبانی از هزاران گردشگر

گردشگری مذهبی/

طبیعت زیبای آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) میاندورود و میزبانی از هزاران گردشگر

مازندشورا: طبیعت زیبا آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) روستای دارابکلا در تمامی فصل‌ها نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند و این آستان مقدس در طول سال میزبان هزاران زائر و گردشگر از نقاط مختلف استان و کشور است.

مازندشورا: گفت: آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) روستای دارابکلا یکی از امامزادگان شاخص شهرستان میاندورود به شمار می‌رود که مجری بسیاری از ویژه‌برنامه‌های اوقاف مانند آرامش بهاری، بصیرت عاشورایی، سوگواره یاس نبوی و... است.

مقداد کلونیان با بیان اینکه طبیعت زیبای آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) میاندورود موجب شد تا این مکان مقدس بیشتر از سایر مناطق شهرستان مورد توجه مسافران و زائران قرار گیرد، اظهار کرد: در این مکان پارک کوچکی برای بازی کودکان وجود دارد تا زائران و مسافرانی که به همراه خانواده به این مکان مشرف می‌شوند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه با کمک اهالی روستای دارابکلا تلاش شد تا امکانات اولیه برای زائران و مسافران در آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) میاندورود مهیا شود، افزود: این مکان مقدس با توجه به داشتن منظره‌ای زیبا و حضور زائران و مسافران نیازمند احداث زائرسرا و یا سوئیت است که عواید آن برای خود بقعه متبرکه هزینه شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: توجه به اماکن مذهبی و بقاع متبرکه که از مناظر بسیار زیبایی برخوردار هستند می‌تواند موجب رونق گردشگری مذهبی در استان و شهرستان شود.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آستان - میاندورود - امامزاده - شهرستان - زائران - روستای - دارابکلا - اوقاف - مسافران - مذهبی - طبیعت - اداره - زائرسرا - احداث - خیریه - اینکه - متبرکه - کیلومتری - گردشگر - هزاران - زیبای - خبرگزاری - گردشگری - کودکان - همراه - اهالی - استان -

نظر شما در مورد : طبیعت زیبای آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) میاندورود و میزبانی از هزاران گردشگر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها