مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43017 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 11:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید استاندار مازندران از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب شرب روستایی کلاردشت

بازدید استاندار مازندران از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب شرب روستایی کلاردشت

مازندشورا: استاندار مازندران از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب آشامیدنی روستایی کلاردشت بازدید کرد.

مازندشورا: استاندار مازندران از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب آشامیدنی روستایی کلاردشت بازدید کرد.

به گزارش ایلنا ، استاندار مازندران به همراه معاون عمرانی ، مدیر عامل آبفار استان،فرماندار کلاردشت و جمعی از مسئولان و مردم منطقه از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب آشامیدنی روستایی کلاردشت بازدید کرد.

در حاشیه بازدید از این پروژه به عنوان اولین پروژه تصفیه آب روستایی در سطح استان ،  مجید عبدالهی مدیر عامل آبفار مازندران ضمن قدردانی از حضور استاندار در این بازدید اظهار داشت: حجم کل عملیات اجرایی برای بهره برداری از این پروژه 27 کیلومتر خط انتقال  ،  5 کیلومتر شبکه توزیع ، یکهزار متر مکعب مخزن زمینی ، ارتقاء ظرفیت تصفیه خانه موجود تا 200 لیتر بر ثانیه و احداث یک واحد تصفیه خانه جدید به ظرفیت 100 لیتر بر ثانیه است که تاکنون 25 کیلومتر خط انتقال ، 2.5 کیلومتر شبکه توزیع ، ارتقاء ظرفیت تصفیه خانه موجود تا 200 لیتر بر ثانیه انجام شده است.

 عبدالهی مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه را 152 میلیارد ریال اعلام کرد که تاکنون 55 میلیارد ریال هزینه شده و 97 میلیارد ریال دیگر برای اتمام این پروژه مورد نیاز است که مبلغ 57 میلیارد ریال اعتبار در سالجاری برای این پروژه از محل تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی اولویت دار-صندوق توسعه ملی- مصوب شده است.

 وی افزود: هم اکنون با اقدامات انجام شده بخشی از این پروژه در حال بهره برداری است که پس از اتمام، 22 روستا با جمعیتی بالغ بر 28 هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد.

در ادامه استاندار مازندران ضمن قدردانی از تلاشهای مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی برای آبرسانی در سطح روستاهای استان انجام شده و مردم از عملکرد شرکت آبفار استان رضایت دارند.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - تصفیه - روستایی - مازندران - بازدید - استاندار - انتقال - میلیارد - استان - کلاردشت - کیلومتر - ثانیه - ظرفیت - آبفار - اقدامات - اعتبار - تاکنون - آبرسانی - اتمام - برداری - آشامیدنی - قدردانی - توزیع - ارتقاء - موجود -

نظر شما در مورد : بازدید استاندار مازندران از پروژه فاز 2 خط انتقال و تصفیه خانه آب شرب روستایی کلاردشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها