مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43019 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 11:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رفع تصرف حدود دو هکتار از اراضی ملی در شهرستان نهاوند استان همدان

رئیس راه و شهرسازی شهرستان نهاوند خبر داد:

رفع تصرف حدود دو هکتار از اراضی ملی در شهرستان نهاوند استان همدان

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند استان همدان از رفع تصرف حدود دو هکتار اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، عمید الوند بیان کرد: بر اساس گزارش مأمور حفاظت اراضی شهرستان نهاوند مبنی بر تعرض به اراضی ملی با حضور اکیپ حفاظت اراضی رفع تصرف صورت گرفت.

وی با تأکید بر تشکیل یگان حفاظت در سال ۹۵ در حفاظت از زمین، رفع تصرفات و جلوگیری از زمین‌خواری عنوان کرد: با تلاش و کمک یگان حفاظت در حوزه دخل و تصرف اراضی ملی، ۲ هکتار از این اراضی در شهرستان نهاوند آزادسازی شده است.

الوند یادآور شد: ارزش تقریبی این زمین آزاد شده ۱۰۰ میلیون تومان است.

وی عنوان کرد: جلوگیری از اخلال، تصرف، تجاوز، تخریب و دخالت در اراضی عمومی، تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان، متصرفان و متجاوزان از وظایف و اختیارات یگان حفاظت از اراضی است.

الوند در پایان بیان کرد: امیدواریم هر شهروند برای برخورد با افراد سودجو و حفظ منابع ملی و دولتی به عنوان اموالی که متعلق به همه مردم است یک نیروی حفاظت از اراضی باشد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - حفاظت - نهاوند - شهرستان - الوند - تشکیل - عنوان - جلوگیری - همدان - هکتار - استان - شهرسازی - گزارش - عمومی -

مطالب مرتبط با : رفع تصرف حدود دو هکتار از اراضی ملی در شهرستان نهاوند استان همدان
نظر شما در مورد : رفع تصرف حدود دو هکتار از اراضی ملی در شهرستان نهاوند استان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها