مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43021 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اتمام حجت با مدیران طرح‌های دریا در مازندران/بازدیدهای مستمر از شناگاه‌های مازندران

رئیس اداره دریایی اداره‌کل حفاظت محیط زیست مازندران عنوان کرد

اتمام حجت با مدیران طرح‌های دریا در مازندران/بازدیدهای مستمر از شناگاه‌های مازندران

مازندشورا: رئیس اداره دریایی اداره‌کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: بازدید مستمر از شناگاه‌های سطح مازندران در دستور کار قرار دارد.

مازندشورا:مریم‌السادات موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: بازدید مستمر از شناگاه‌های سطح مازندران در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: نمونه‌برداری میکروبی از آب دریای خزر در پاییز امسال صورت گرفته و برای فصل زمستان نیز در دستور کار ما قرار دارد.

رئیس اداره دریایی اداره‌کل حفاظت محیط زیست مازندران بیان کرد: شناگاه‌هایی که در 6 ماهه نخست امسال و 6 ماهه دوم سال گذشته آلودگی داشتند به تمام فرمانداران، شهرداران، مسؤولان مرتبط اعلام کردیم که در سال آینده شناگاه‌های آلوده تعطیل خواهند شد.

موسوی یادآور شد: همچنین شناگاه‌هایی که مطابق با ضوابط زیست‌محیطی نبودند مکاتبه‌های لازم صورت گرفته که قبل از آغاز طرح‌های سامان‌دهی دریا در مازندران بهسازی شوند.

وی خاطرنشان کرد: تمام مسائلی که در سال گذشته در بحث شناگاه‌ها مواجه بودیم ازجمله آلودگی میکروبی و مشکلات زیست‌محیطی در دستور کار قرار گرفته تا مدیران طرح‌ها نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند در غیر این صورت شناگاه تعطیل اعلام خواهد شد.

رئیس اداره دریایی اداره‌کل حفاظت محیط زیست مازندران با تأکید بر اینکه بهتر است رفع این مشکلات در اولویت امور قرار گیرد، خاطرنشان کرد: چرا که تا آغاز طرح‌های دریا در مازندران 6 ماه زمان داریم و باید تدابیری در این زمینه اندیشیده شود و مسائل زیست‌محیطی، بهداشتی و آلودگی شناگاه‌ها برطرف شود.

به گزارش فارس، با توجه به اینکه شنا در مناطقی که دچار آلودگی میکروبی بوده دارای عوارض خطرناکی است از سال گذشته شناگاه‌هایی که دارای آلودگی هستند با پرچم زرد و شناگاه‌های سالم با پرچم آلوده مشخص شدند تا شاهد مشکلی برای مردم نباشیم.

انتهای پیام/86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - آلودگی - میکروبی - اداره - مشکلات - گرفته - دستور - طرح‌های - دریایی - اداره‌کل - حفاظت - زیست‌محیطی - خاطرنشان - اینکه - دارای - امسال - مدیران - مستمر - گذشته - اعلام - آلوده -

نظر شما در مورد : اتمام حجت با مدیران طرح‌های دریا در مازندران/بازدیدهای مستمر از شناگاه‌های مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*