مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43024 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تغيير بازار هفتگی در نکا از فردا

شهردار نکا اعلام کرد

تغيير بازار هفتگی در نکا از فردا

مازندشورا: شهردار نکا گفت: با توجه به مصوبه كميسيون نظارت بر بازار نكا، يكشنبه بازار نكا، امروز يكشنبه 24 دی ماه، آخرين روز خود را تجربه می‌كند و از 25 دی ماه، يكشنبه بازار به جمعه‌بازار تغيير پيدا می‌كند.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، سیدمهدی احمدی شهردار جدید نکا که از ابتدای ورود خود به این شهرستان تلاش برای ساماندهی شهری نکا با قوت آغاز کرده است در اقدامی جدید، یکشنبه‌بازار را به جمعه‌بازار تغییر داده است.

براساس مصوبه کمیسیون نظارت بر بازار نکا، یکشنبه بازار نکا، امروز یکشنبه 24 دی ماه، آخرین روز خود را تجربه و از 25 دی ماه، یکشنبه بازار به جمعه‌بازار تغییر پیدا می‌کند.

شهردار نکا تقویت بازار را یکی از موارد مهم در توسعه و رونق شهری می‌داند و در این راستا با برنامه‌ریزی انجام شده، تغییر بازار هفتگی از یکشنبه به جمعه را در دستور کار قرار داده و شنیده‌ها حاکی از آن است که برنامه‌ریزی برای احداث یک پل جدید بر روی نکارود برای تقویت بازار در دست انجام و برنامه‌ریزی است.

شهروندان نکایی علاوه بر خرید از یکشنبه‌بازار امروز در نکا از جمعه همین هفته می‌توانند بازار جمعه‌بازار را تجربه کرده و به نوعی جمعه‌بازار نکا از تاریخ 29 دی ماه رسماً آغاز می‌شود.

در کنار توجه به بازار و برنامه‌ریزی در این حوزه، زیباسازی شهری هم از دیگر برنامه‌های شهردار جدید نکا است که این مهم هم با قوت در دست انجام است.

 کاشت گل‌های فصلی در میادین و بلوارهای سطح شهر، بهسازی معابر و خیابان‌ها و نورپردازی‌های مختلف از جمله فعالیت‌های انجام شده از اواخر مهرماه سال جاری یعنی از زمان شروع به کار شهردار جدید در نکا تاکنون است و به نوعی تلاش برای توسعه شهری در نکا تعطیل‌پذیر نیست.

در این بین ساماندهی آرامستان نکا از جمله دغدغه‌های مهم شهروندان و اهالی خیابان آرامگاه بوده است که این مهم نیز با برنامه‌ریزی مدون توسط شهردار و تیم کارشناسی و با همت کارگران در دست انجام است و حصارکشی‌های مختلف این آرامگاه که در درون شهر واقع شده است؛ در دست انجام است.

برداشت تراشه تپه بالای آرامستان برای جانمایی غسال‌خانه به عنوان یک نیاز مهم برای شهر نکا، هم از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این مدت بوده است که با برداشت تراشه تپه بالای آرامستان، جانمایی غسال‌خانه اجرایی می‌شود.

افتتاح و بهره‌برداری از سد لاستیکی نکا، احداث پل 30 متری و آزادسازی مسیر 30 متری، تجهیز کارخانه آسفالت، احداث پارکینگ طبقاتی، ساماندهی ورودی شهر نکا، ساماندهی آرامستان، اجرای طرح ممیزی املاک و ابنیه شهری، اجرای پایش تصویری، افزایش فضای سبز شهری، احداث ساختمان اداری شهرداری نکا و توجه به تفکیک و کمپوست زباله، از جمله برنامه‌های مهم 14 گانه شهرداری نکا در بدو ورود به این شهر اعلام شده است.

برنامه‌های 14 گانه‌ای که یکی پس از دیگری در حال انجام است تا شاهد رونق و توسعه بیشتر در حوزه شهری نکا باشیم.

ساماندهی رودخانه نکا، طرح دریا و طرح توسعه قرمرض هم از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار توسط شهردار نکا اعلام شده است که با قوت در دست انجام و پیگیری است.

شهردار نکا از همان ابتدای حضور در شهرداری نکا با تنظیم و ابلاغ منشور ده‌گانه شهرداری نکا همه کارکنان و دغدغه‌مندان را ملزم به رعایت این منشور کرده است.

تکریم ارباب رجوع، نظافت و پاکیزگی، تعهد و مسئولیت پذیری، پاک دستی، پاکدامنی، نظم و انضباط، رعایت سلسله مراتب اداری، سرعت همراه با دقت در انجام کار و مدیریت هزینه و رعایت صرفه و صلاح شهر، منشور ده‌گانه شهرداری نکا است تا با رعایت این منشور و تلاش برای هم‌افزایی، برای سازندگی و توسعه شهری نکا اقدام شود.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازار - شهردار - برنامه‌ریزی - ساماندهی - شهرداری - توسعه - رعایت - منشور - برنامه‌های - آرامستان - احداث - جمعه‌بازار - یکشنبه - اعلام - تغییر - غسال‌خانه - جانمایی - اجرای - بالای - هفتگی - ده‌گانه - تراشه - شهرستان - اداری - آرامگاه - شهروندان - تقویت - تجربه - یکشنبه‌بازار - مختلف - امروز - ابتدای - فعالیت‌های - برداشت -

نظر شما در مورد : تغيير بازار هفتگی در نکا از فردا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*