مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 43025 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نفوذ سامانه بارشی در آسمان مازندران/ ارتفاعات استان برفی می‎شود

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

نفوذ سامانه بارشی در آسمان مازندران/ ارتفاعات استان برفی می‎شود

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امشب با تقویت سامانه، بارش‌ها در آسمان استان گسترش پیدا کرده و انتظار داریم شاهد بارندگی همراه با وزش باد و بارش برف در ارتفاعات استان باشیم.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به گلوگاه با 14 درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دمای هوا مربوط به بلده با 9درجه سانتی‌گراد زیر صفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه آسمان مازندران امروز به‌صورت نیمه‌ابری تا ابری است، اضافه کرد: مناطق ساحلی و جلگه‌ای استان به‌صورت ابری همراه با بارش‌های پراکنده در غرب مازندران پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران ادامه داد: اواخر امشب با تقویت این سامانه، بارش‌ها در آسمان استان گسترش پیدا کرده و انتظار داریم شاهد بارندگی همراه با وزش باد در برخی مناطق نسبتاً شدید در مازندران باشیم.

این مسؤول با اعلام اینکه دمای هوا از اواخر امروز به‌صورت نسبی کاهش می‌یابد، تصریح کرد: بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر و کوهستانی استان به‌صورت برف خواهد بود.

اسدی ادامه داد: طی این مدت محورهای مازندران ابری و مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه خواهد بود که لازم است رانندگان در تردد به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند.

وی با اشاره به اینکه روز سه‌شنبه بارش‌ها کمابیش در آسمان مازندران ادامه دارد، خاطرنشان کرد: از بعدازظهر سه‌شنبه از ابرناکی آسمان مازندران کاسته شده و روز چهارشنبه نیز احتمال بارش در غرب استان وجود دارد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری با شکل‌گیری جریانات جنوبی شاهد افزایش دما و وزش باد گرم در ارتفاعات مازندران خواهیم بود.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران طی این مدت به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - به‌صورت - استان - آسمان - هواشناسی - پیش‌بینی - همراه - مناطق - اینکه - امروز - ارتفاعات - معاون - ادامه - اواخر - سه‌شنبه - بارش‌ها - سانتی‌گراد - سامانه - مربوط - توسعه -

نظر شما در مورد : نفوذ سامانه بارشی در آسمان مازندران/ ارتفاعات استان برفی می‎شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*